Життя, Книги, Новини, Поради

5 книг, які допоможуть вам нарешті досягти балансу між роботою та особистим життям

29 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Для багатьох пандемія остаточно стерла кордон між роботою та особистим життям. Якщо така концепція, як work-life balance, видається вам недосяжною і ви не відчуваєте, що час належить вам (а не роботі), то ці п’ять книг можуть допомогти. Автори пишуть про те, чому ми потрапляємо у пастку роботи та як повернути час собі.

Work Won’t Love You Back: How Devotion to Our Jobs Keeps Us Exploited, Exhausted, and Alone, Сара Джаффе

Журналістка Сара Джаффе у своїй книзі запитує себе: чому робота експлуатує і робить нас самотніми і змученими? Джаффе досліджує міф про “улюблену справу” – ідею про те, що деяка робота навіть не є роботою і виконується виключно з ентузіазму, і гроші тут ні до чого. Насправді це обман та нова тиранія.

Set Boundaries, Find Peace: A Guide to Reclaiming Yourself, Недра Гловер Тавваб

Методи когнітивно-поведінкової терапії (КПТ) допомагають чітко визначати та висловлювати особисті потреби — і вирішувати ключову проблему, що лежить в основі співзалежності, боротьби за владу, тривоги, депресії, вигоряння та багато іншого. Цьому присвячено книгу психотерапевта Недри Гловер Тавваб.

Laziness Does Not Exist, Девон Прайс

Багатьом самооцінка стала показником продуктивності. Іншими словами, ми почуваємося добре, лише коли багато працюємо. Але в цій книзі соціальний психолог стверджує, що те, що ми називаємо «лінощами», не просто природно — це те, що ми всі повинні прийняти.

No Hard Feelings: The Secret Power of Embracing Emotions at Work, Ліз Фосльєн та Моллі Вест Даффі

Веселий посібник з ефективного вираження емоцій на роботі та пошуку балансу між роботою та особистим життям на ваших умовах. Ліз Фосльєн і Моллі Вест Даффі спираються на поведінкову економіку, психологію та особистий досвід у різних компаніях, щоб пояснити, як працювати кожен день з максимальною віддачею та бути задоволеними своїм життям.

Do Nothing: How to Break Away from Overworking, Overdoing, and Underlining, Селеста Хідлі

Коли робота намагається заповнити щохвилину часу, коли ми не спимо, журналістка Селеста Хідлі нагадує, що ми можемо і повинні приділяти час собі. Нормально сидіти склавши руки і нічого не робити.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu