Додатки, Новини, Технології

Google організувала відеодзвінки через програму Gmail

08 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Тепер для користувачів Gmail доступні голосові та відеодзвінки у додатку на iOS та Android, оголосила компанія Google. Вперше про плани реалізувати цю функцію повідомлялося у вересні.

Раніше функція відеодзвінків компанії працювала лише через Google Meet – зателефонувати можна було лише заздалегідь запланувавши відповідну зустріч. Тепер у користувачів поштового сервісу з’явилися піктограми телефону та відео у верхньому правому куті кожного чату.

У повідомленні Google йдеться, що тепер всі дзвінки, у тому числі здійснені через програму Google Chat, будуть перенаправлятися до Gmail. Нова функція сприяє досягненню мети Google – зробити Gmail своїм супер-додатком.

З кінця вересня Google почав відключати користувачам старих версій смартфонів Android можливість входити в обліковий запис Google для використання YouTube, Gmail та інших сервісів компанії. На сьогоднішній день частка застарілих смартфонів становить від 0,2% до 0,3%. З огляду на те, що у світі понад 3 млрд активних Android-пристроїв, доступ до сервісів Google втратили від 6 до 9 млн смартфонів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu