Країна, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи

Lab24 запустив послугу експрес-виклику медсестри в Києві

08 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Через дві години після погодження замовлення послуги кваліфікована медсестра прибуде в зручне для клієнта місце та виконає забір біоматеріалу. Це заощадить час користувачів сервісу і суттєво знизить ризик захворіти на коронавірус, що особливо актуально під час чергової хвилі пандемії. При замовленні аналізів від 750 грн виклик медсестри є безкоштовним.

Сервіс Lab24 дозволяє комфортно та безпечно здати аналізи там, де це зручно: вдома або в офісі. Вибрати можна не лише місце, але й час, адже медсестри виїжджають на виклики з 06:00 до 20:00.

«Наша мета ― зробити аналізи доступнішими, а взаємодію з лабораторіями комфортнішою для якомога більшої кількості людей. Виклик медсестри додому дозволяє нашим користувачам не ризикувати своїм здоров’ям і не стояти в чергах під пунктами лабораторій», ― зазначає CEO Liki24.com та співзасновник Lab24 Антон Авринський.

Переваги послуги:

  • Швидкість ― аналізи можна здати вже через дві години після виклику;
  • Доступність ― сервіс Lab24 працює з провідними приватними й державними лабораторіями, що дозволяє користувачам вибрати необхідні аналізи з понад 500 досліджень;
  • Зручність ― медсестру можна викликати в будь-яку точку Києва;
  • Економія ― унікальна можливість здати аналізи в різні лабораторії, водночас заощадивши до 40% від ринкової ціни;
  • Бонус ― якщо вартість аналізів перевищує 750 грн, то виклик медсестри буде безкоштовним.

У деяких випадках для більш точної діагностики корисно буває здати один аналіз у декілька лабораторій, а потім порівняти результати. Lab24 дозволяє вибрати різні лабораторії, де проводитимуться дослідження. Сервіс доставить біоматеріал до кожної з них, а користувач не переплачуватиме за виклик медсестри.

До того ж сервіс співпрацює з лабораторіями Німеччини, куди біоматеріал відправляється літаком чотири рази на тиждень. Результати аналізів можна отримати вже за 2-5 днів.

У Lab24 також є партнерські пункти забору біоматеріалу, в яких можна здати всі необхідні аналізи. Таким чином, користувач може звернутися до будь-якого пункту, який є партнером сервісу, і здати потрібний аналіз. Водночас клієнт має змогу самостійно вибрати лабораторію, де проводитимуться дослідження його біоматеріалу.

Lab24 ― це спільний проєкт Terralab і Liki24.com. Сервіс було запущено в квітні 2021 року. За цей час його послугами скористалися тисячі киян, які вже замовили десятки тисяч аналізів. Незабаром цей сервіс також буде доступний в інших містах України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu