Життя, Люди, Новини

«Це був найскладніший і найнезвичайніший рік у моєму житті». Білл Гейтс підбив підсумки 2021 року

09 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Засновник Microsoft Білл Гейтс у своєму блозі підбив підсумки 2021 року. Він назвав його «найскладнішим і найнезвичайнішим» у своєму житті, тому що йому довелося зіткнутися з розлученням, ізоляцією та громадськістю, яка звинувачувала його на хвилі теорій змови.

Гейтс розповів, що після настання пандемії більшість часу проводив «в інтернеті». Він зізнався, що навіть після вакцинації йому було важко повернутись до нормальних зустрічей. «Це був дивний досвід, який збиває з пантелику», — підкреслив підприємець.

Гейтс написав, що багатьох людей цікавив його шлюб, хоча особисто він вважає цікавішою частиною цього року свої проєкти. «Ми з Меліндою продовжуємо разом управляти нашим фондом і знайшли новий відповідний робочий ритм, але я не можу заперечувати, що це був рік великої особистої печалі для мене. Пристосуватися до змін ніколи не буває легко, хоч би якими вони були», — написав він.

В 2021 році, зазначив Гейтс, його будинок спустів ще сильніше: старша дочка Дженніфер вийшла заміж, а молодша дочка Фібі та син Рорі поїхали вчитися. Підприємець додав, що без них у будинку стало набагато тихіше, але він нудьгує.

Цей рік Гейтс назвав “роком великих змін”. Раніше він робив прогноз про те, що в 2021 році пандемія піде на спад і людям стане простіше, однак помилився: цього року від коронавірусної інфекції померло ще більше людей. Початок вакцинації ще першого року пандемії Гейтс назвав не інакше як «дивом». “Було б безглуздо робити ще один прогноз, але я думаю, що гостра фаза пандемії закінчиться десь в 2022 році”, – додав він.

Гейтс вважає, що одним із найдієвіших засобів у боротьбі з пандемією може стати боротьба з дезінформацією, включаючи теорії змови, в які нерідко, за зауваженням підприємця, записують його самого. Однією з основних проблем майбутнього року Гейтс назвав недовіру до державних установ, яка викликана у тому числі відсутністю регулювання соцмереж та поширенням дезінформації.

«Зважаючи на те, що я бачив за останні пару років, мене більше, ніж будь-коли, непокоїть здатність урядів добиватися великих результатів», — підкреслив мільярдер. Йдеться про необхідність запобігти кліматичній катастрофі та не допустити появу нової пандемії, пояснив він.

І все ж таки Гейтс переконаний, що 2022 рік буде простішим і багато людей зможуть повернутися до нормального життя. “Світ і раніше адаптувався до великих потрясінь, і ми зробимо це знову”, – сказав він. На новий рік у підприємця поки що немає конкретної мети, однак, зазначив він, він має ще кілька тижнів, щоб подумати про це.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu