Маркетинг, Новини, Технології

Дослідники з’ясували, через що найчастіше звільняються зумери та міленіали

18 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Дослідницьке маркетингове агентство YPulse опитало 1,45 тис. міленіалів та зумерів, щоб дізнатися, що може змусити їх звільнитися. 20% тих, хто народився у період з 1982 по 2000 роки (міленіали), та 27% тих, хто народився в період з 2001 по 2019 (зумери) відповіли: відчуття, що я перестав вчитися новому. Експерти з’ясували, чому представники обох поколінь хочуть навчитися у 2022 році. 

Для 27% опитаних оплачуване навчання та професійна підготовка є важливим аргументом на користь компанії, пише Inc.com. Команда YPulse запитала молодих людей: «Які нові навички чи теми ви плануєте вивчити у 2022 році?».

У верхній частині списку і у зумерів, і в міленіалів виявилося вивчення іноземних мов. Ще одна популярна відповідь — фінансове та ментальне благополуччя.

Обидва покоління зацікавлені у підвищенні технічних навичок. Через невизначеність і хаос на тлі пандемії опитані особливу увагу приділяють розвитку та вдосконаленню базових ділових та підприємницьких навичок. Ось що міленіали та зумери хочуть вивчити та освоїти у 2022 році:

Міленіали

 1. Управління фінансами
 2. Мистецтво, дизайн, рукоділля
 3. Нова іноземна мова
 4. Підприємницькі та ділові навички
 5. IT, кодинг та комп’ютерні науки
 6. Готування та випічка
 7. Трейдинг та криптовалюта
 8. Фітнес та силові тренування
 9. Гра на новому музичному інструменті
 10. DIV-навички
 11. Садівництво

Зумери

 1. IT, кодинг та комп’ютерні науки
 2. Мистецтво, дизайн та рукоділля
 3. Математика
 4. Нова іноземна мова
 5. Управління фінансами
 6. Готування та випічка
 7. Гра на новому музичному інструменті
 8. Фітнес та силові тренування
 9. Технології
 10. Навички коучингу та психологія
 11. Наука

Ці дані можуть використовувати роботодавці, щоб стати більш привабливими для фахівців різного віку. Для початку потрібно усвідомити важливість навчання для молодих співробітників та з’ясувати, чого вони хочуть, а потім співвіднести інвестиції бізнесу у навчання та утримання талантів.

Зумери та міленіали становлять майже дві третини робочої сили, тому ігнорувати їхні потреби як мінімум недалекоглядно. Корпоративні освітні програми повинні стосуватися не тільки роботи, а й інших сфер життя працівників, щоб сприяти їхньому всебічному розвитку та благополуччю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu