Люди, Новини, Стартапи, Топ

12 українців потрапили в топ засновників стартапів-єдинорогів

19 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Україна увійшла до десятки країн, вихідці з яких є фаундерами стартапів-єдинорогів. Найбільше засновників з Індії говорить професор Вищої школи бізнесу Стенфордського університету Ілля Стребулаєв. Про це пише MC.today, ділимося подробицями.

Дослідження, яке провів Ілля Стребулаєв, професор Вищої школи бізнесу Стенфордського університету, показує, що із 1078 засновників 500 американських єдинорогів 90 людей – це вихідці з Індії. Майже половина всіх засновників народилася не в США.

На другому місці за кількістю фаундерів-вихідців – Ізраїль (52 особи) та Канада (42 особи). До топ-10 країн потрапила й Україна. За результатами професора, 12 фундаторів американських єдинорогів народилися в Україні.

12 українців потрапили в топ засновників стартапів-єдинорогів - home-top, startups, news, people

Хто ці українці

У дослідженні Стребулаєв назвав імена лише деяких представників з Індії, Ізраїлю та Канади. Але можна припустити, що серед українців можуть бути засновники Grammarly, Дмитро Запорожець із Github, Макс Левчин – PayPal, Влад Яценко – Revolut, Firefly Aerospace, Ring, Affirm. Ще українським єдинорогом можна вважати стартап People.ai, але оцінку мільярда компанія отримала в 2021 році. А у дослідженні Стребулаєв зазначив, що враховували єдинорогів до 2019 року.

Завойовники техногігантів

Сатья Наделла з Microsoft, Сундар Піча з Alphabet, Параг Агравал з Twitter, топ-менеджери IBM, Adobe, Palo Alto Networks, VMWare і Vimeo – всі вони індійського походження.

«Людина, яка виросла в Індії, стає менеджером від бога», – цитує ВВС автора книги «Менеджер: зроблено в Індії».

Індійська громада Кремнієвої долини – найзаможніша і найосвіченіша у США. Приблизно мільйон етнічних індійців – вчені та інженери. Понад 70% американських віз із дозволом працювати отримують індійські програмісти. 40% усіх технічних фахівців іноземного походження, де процвітають високі технології – індійці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu