Бізнес, Новини, Поради, Технології

Як вибрати найкращу CRM

19 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Пошук CRM системи для ваших операцій не закінчується просто вибором найпопулярнішої на ринку. Потрібно більш уважно ознайомитися з кожною системою, щоб визначити, яка з них зможе працювати відповідно до ваших потреб і для досягнення ваших бізнес-цілей. Для початку, кілька порад про те, як вибрати найкращу CRM для вашої компанії:

  • Зверніть увагу на функції управління контактами. Найбільш важливою частиною будь-якої системи CRM є керування контактами, тому переконайтеся, що ви обрали просунуту систему, яка є “налаштованою” і здатна розвиватися разом із вашим бізнесом. Розгляньте налаштування, щоб мати можливість забезпечити персоналізовані послуги своїм клієнтам.
  • Заздалегідь перевірте підтримку клієнтів. Існує лише невелика ймовірність того, що ваше знайомство з новою системою пройде без будь-яких запитань, тому перевірте, чи дійсно клієнтська підтримка варта тих грошей, які ви за неї платите. Купуючи інструмент CRM, ви купуєте зобов’язання перед компанією. Отже, переконайтеся, що вони будуть готові вам допомогти у будь-який момент. В ідеалі, підтримка клієнтів повинна бути доступною цілодобово та поєднувати декілька каналів зв’язку (телефон, електронна пошта, жива підтримка, соціальні медіа).
  • Перевірте інтеграції. У кращому випадку ви отримаєте відкриту систему API, яка може функціонувати в будь-якій екосистемі програмного забезпечення, і тому потребуватиме мінімальної адаптації. Якщо це не так, то перевірте список інтеграцій, що пропонуються постачальником, і зверніть увагу, зокрема, на відомі соціальні мережі, системи ERP, обслуговування клієнтів та системи платіжних каналів.

Тенденції CRM варті уваги

Крім пошуку правильної платформи для ваших операцій, важливо стежити за тенденціями в цій галузі. Це дозволить вам сповна використовувати ваші нові інвестиції та переконатися, що всі ваші стратегії оптимізовані на основі розвитку ринку. Щоб допомогти вам, ось CRM-тенденції, на які слід звернути увагу.

Як вибрати найкращу CRM - tech, porady, news, businessЯк вибрати найкращу CRM - tech, porady, news, business

Data Mining і AI стануть більш популярними. Машинне навчання, штучний інтелект і інтелектуальний аналіз даних стануть більш популярними у 2019 році через зростання попиту на практичне обслуговування клієнтів. За допомогою цих інструментів можна легко консолідувати дані продажів і CRM з різних джерел і отримати глибоке розуміння ваших операцій. Звідти ви можете дізнатися більше про своїх клієнтів, про свої операції, а також зробити висновки про те, як можна поліпшити свою роботу.

Соціальність CRM стане більш важливою. Піднесення соціальних медіа стало переломним для бізнесу. Вони не тільки слугують засобами просування брендів, але й каналами, через які компанії можуть активно спілкуватися зі своїми цільовими аудиторіями. Ось чому соціальна CRM, ймовірно, буде одним з найважливіших інструментів, які ви будете мати у своєму арсеналі бізнес-систем. Цей тип CRM допоможе вам спростити багато продажів і маркетингових завдань, захопивши важливу інформацію про клієнтів на різних каналах соціальних медіа, а також консолідуючи взаємодію з клієнтами та провідниками на Facebook, Twitter, Instagram та інших соціальних мережах в одному інтерфейсі.

Стратегії Omnichannel залишатимуться вирішальними для успішного бізнесу. Хоча соціальні медіа стають популярними як засіб взаємодії з клієнтами, ви все одно не повинні зневажати інші канали комунікації. Одним з найважливіших аспектів управління взаємовідносинами з клієнтами є те, що вам потрібно зробити його більш зручним для клієнтів і підштовхувати їх звертатись саме до вас. Для цього вам потрібно буде розгортати omnichannel стратегії. Використовуйте свою електронну пошту, чат, телефонні дзвінки та SMS для взаємодії з клієнтами та отримання додаткової інформації від них. Роблячи це, ви можете охопити всі ваші бази та зробити максимальну віддачу від кожної кампанії CRM, яку ви запускаєте.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu