Кар'єра, Новини, Поради

Як оформити робочий профіль, щоб залучити рекрутерів: п’ять порад

31 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Як стверджує експерт з кар’єрного розвитку LinkedIn Шарлотта Девіс, незаповнений профіль — одна з найпоширеніших помилок, яких припускаються користувачі LinkedIn, однієї з найефективніших платформ для найму. За даними компанії, через LinkedIn знаходять роботу приблизно шість людей за хвилину.

Девіс вважає, що профіль повинен жити та розвиватися, як і ваше резюме. Вона поділилася порадами про те, як це реалізувати.

Додати фотографію

За словами Девіс, якщо у профіль LinkedIn додано фотографію, то він набирає в середньому в 21 разів більше переглядів і до дев’яти разів більше «запитів на підключення». Звичайно, це не означає, що ви одразу отримаєте роботу, але показує вас як професіонала.

Девіс додає, що не обов’язково організовувати професійну фотосесію. Головне – підібрати свіжий та чіткий кадр із хорошим освітленням.

Розкажіть про свої навички

У добре оформленому профілі мають бути перераховані навички та ключові слова, пов’язані з вашою посадою або індустрією, в яку ви хочете потрапити. Як стверджує Девіс, це допомагає рекрутерам знаходити відповідних кандидатів.

Користувачі LinkedIn в середньому у 27 разів частіше звертаються до профілів, у яких перераховано п’ять і більше навичок.

Іноді буває непросто вирішити, що варто включити до списку. У такому разі можна звернутися до членів сім’ї, друзів та колег — вони підкажуть, з чим ви справляєтеся добре, але, можливо, не помічаєте.

Крім цього, можна скористатися інструментом Skills Assessment від LinkedIn – він є безкоштовними стандартизованими тестами для перевірки різних навичок, таких як знання Microsoft Excel і мов програмування. Ті, хто набрав 70% і більше, можуть додати піктограму перевірки навички до свого профілю.

Створюйте контент

Дедалі більше користувачів діляться своїм досвідом через LinkedIn – як успіхами, так і провалами – і дають поради іншим.

Ви можете викласти відео, розповісти про минулу роботу або просто залишити коментар під чужою публікацією – все це привертає увагу до вашого профілю і показує, в яких областях є досвід. Це може вимагати практики, тому починайте з малого і викладайте пости в зручному для вас темпі.

Девіс також радить підписатися на тих, хто, на вашу думку, цікаво оформляє свої публікації. У LinkedIn є функція під назвою Creator Mode. Після її активації кнопка Connect («Підключитися») у профілі перетвориться на Follow («Підписатися»), а у стрічці активності буде відображатися лише контент, що публікується вами.

Вибудовуйте ділові відносини

Подумайте, до кого ви можете звернутися з приводу поради, а також хто може вас порекомендувати і навіть стати вашим наступним роботодавцем.

Зараз багато людей відкриті до віртуального спілкування та готові ділитися порадами. Однак не варто звертатися до них без контексту: обов’язково напишіть, як ви дізналися про цю людину, або просто вкажіть, чому хочете налагодити з нею контакт.

Вкажіть, що шукаєте роботу

У LinkedIn є функція Open to Work, яка показує рекрутерам, що ви відкриті для роботи. Вона також дозволяє вказати типи вакансій, які вам цікаві, і час початку роботи. Крім того, ви можете додати хештег #openforwork у свої публікації та профіль.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu