Новини, Соціальні медіа, Технології

Як отримати більше лайків на Facebook безкоштовно

17 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Бажаєте збільшити аудиторію своєї сторінки у Facebook, не платячи за рекламу? Дізнайтесь, як безкоштовно запросити людей лайкнути вашу сторінку.

Якщо ви хочете охопити частину мільйонної аудиторії по всьому світу на Facebook, один з перших кроків – спонукати їх доставити лайк на вашій сторінці в Facebook.

Згідно з дослідженням We Are Social, сторінки з менш ніж 10 000 підписників можуть розраховувати на 0,29% взаємодії з їх публікаціями. Більші сторінки з більш ніж 100 000 підписників можуть розраховувати на залучення до 0,05%.

Кількість ваших підписників може вплинути на сприйняття вашого бізнесу споживачем.

Наприклад, у вашого бізнесу трохи більше 100 аудиторії, а у конкурента трохи більше 1000. Споживач, який порівнює ваші компанії, може припустити, що ваш конкурент популярніший і, отже, кращий.

У цій статті ви знайдете конкретний спосіб залучити більше шанувальників на свою сторінку у Facebook, не сплачуючи за рекламу.

Функція запрошення підписки Facebook

Як і у випадку з більшістю функцій, ви можете знайти цю опцію на своїй сторінці Facebook залежно від категорії вашої сторінки та поточного розміру аудиторії.

Щоб дізнатися, чи доступна ця функція для вашої сторінки Facebook, зайдіть на свою сторінку, увійшовши до свого особистого профілю.

Натисніть три точки під обкладинкою вашої сторінки, а потім натисніть посилання «Запросити підписатися».

Як отримати більше лайків на Facebook безкоштовно - tech, social-media, news

На деяких сторінках ви можете побачити синю кнопку «Запросити друзів» під заголовком «Створити аудиторію своєї сторінки».

Коли ви натискаєте кнопку «Запросити друзів» або посилання «Запросити підписатися», виберіть друзів, які, на вашу думку, будуть зацікавлені у вашій сторінці. Існує обмеження на кількість запрошень, які ви можете надіслати за день: 200 штук.

Як тільки ви досягнете своєї межі, Facebook повідомить вам про це. Зайдіть через день або два і перевірте, чи можете ви почати запрошувати більше людей.

Ви також можете знайти опцію «Запросити» у Facebook. Зайдіть на свою сторінку під час входу в особистий кабінет. Натисніть три точки і виберіть опцію «Запросити підписатися».

Обмеження нової кнопки

Як уже згадувалося, існує обмеження на кількість запрошень, які ви можете надіслати на день.

Якщо ви досягнете денного ліміту, Facebook повідомить вас про це. Потім вам доведеться почекати день або два, перш ніж ви зможете розпочати розсилати нові запрошення.

Результати?
Результати цього підходу залежать від людей, з якими ви пов’язані у вашому особистому обліковому записі Facebook.

Ваші друзі будуть зацікавлені у вашій сторінці тільки через її зміст? Або вони підпишуться просто тому, що ви знайомі з Facebook?

У будь-якому випадку, у вас більше шансів отримати лайк від друга за допомогою цього методу, ніж при запрошенні зовсім чужої людини, незнайомої з вами або вашим бізнесом.

Ідея кнопки полягає в тому, щоб дозволити користувачам Facebook підключатися до сторінок, які їм подобаються за допомогою опції запрошення.

Альтернатива — інвестування в рекламну кампанію, щоб просувати вміст вашої сторінки.

Додаткові поради щодо збільшення лайків у Facebook

Крім використання кнопки «Запросити», ви можете збільшити кількість лайків на своїй сторінці іншими способами.

Запитуйте та відповідайте на запитання

Люди приходять до соціальних мереж, щоб взаємодіяти з іншими людьми. Відмінний спосіб взаємодії з аудиторією – ставити запитання.

Ви можете знайти натхнення для запитань на таких сайтах, як Answer the Public та Quora.

Шукайте запитання на Facebook. Почніть із приєднання до груп у вашій галузі від імені вашої сторінки.

У браузері на комп’ютері перейдіть на Facebook і перейдіть на інший обліковий запис, щоб використовувати свою сторінку.

Як отримати більше лайків на Facebook безкоштовно - tech, social-media, news

Після того, як ви увійшли до системи, перейдіть до розділу «Групи» та знайдіть групи у своїй галузі. У результатах буде показано групи, до яких ви можете приєднатися зі своєю сторінкою.

Після того, як ви приєднаєтеся до деяких груп, подивіться їх потенціал залучення. Якщо постів з коментарями багато, відстежуйте нові пости щодо питань, на які ви можете відповісти від імені своєї Сторінки.

Створіть групу

У жовтні 2020 року Facebook поділився даними, згідно з якими групи Facebook використовують 1,8 мільярда людей. Щоб отримати вигоду, створіть групу, використовуючи свою сторінку.

Після того, як ви увійшли до системи під своєю сторінкою, перейдіть до розділу «Групи» та створіть групу. Вона повинна відображати вашу сторінку як адміністратора та першого учасника (не ваш особистий профіль).

Після того, як ви налаштували параметри своєї групи, ви можете запрошувати користувачів, яким сподобалася ваша сторінка, до своєї групи.

Обов’язково опублікуйте в групі кілька повідомлень, щоб допомогти новим студентамзаговорити і, зрештою, запросити їх друзів приєднатися (залежно від налаштувань вашої групи).

Ось де ви можете отримати лайки для своєї нової сторінки!

Як отримати більше лайків на Facebook безкоштовно - tech, social-media, news

Використовуйте відео

Як показано на слайді зі згаданого раніше дослідження We Are Social, рівень залучення до відеопостів на сторінці Facebook становить 0,09%, що вище, ніж загальний рівень залучення постів.

Отже, вам слід шукати способи включити відео у свій маркетинг на Facebook.

Чим більше людей ви охопите своїми відео, тим більше нових лайків ви можете отримати.

Популярні відео на вкладці «Відео» у Facebook мають посилання «Підписатися» поряд з назвою сторінки, яка їх опублікувала.

Як отримати більше лайків на Facebook безкоштовно - tech, social-media, news

Діліться контентом для людей

Якщо ви дійсно хочете налагодити контакт з аудиторією, почніть ділитися контентом, орієнтованим на людей, яких стосується ваш бізнес.

Не публікуйте повідомлення лише про продукти та послуги, якщо ви хочете, щоб люди ділилися вашими повідомленнями на Facebook зі своїми знайомими.

Чим більше репостів ви отримаєте для свого контенту, тим більше потенційних нових підписників та лайків ви отримаєте для своєї сторінки.

Повідомте про новини галузі

Стати надійним джерелом останніх новин галузі. Якщо ви зможете першим повідомляти про останні новини, люди з більшою ймовірністю будуть ділитися вашими публікаціями.

Це збільшує охоплення вашої сторінки та її здатність отримувати лайки.

Чи варто купувати лайки на Facebook?

Хоча у цій статті основна увага приділяється безкоштовним методам залучення лайків у Facebook, ми хотіли відповісти на одне з найпопулярніших питань щодо розширення присутності у соціальних мережах.

Коротше кажучи, купувати лайки не завжди гарна ідея.

Ось чому.

Коли ви купуєте підписників та лайки для своєї сторінки, у вас не буде шанувальників, щиро зацікавлених у вашому бізнесі. Вони не будуть взаємодіяти з вашим контентом.

Facebook може інтерпретувати це як сторінку, яка не викликає інтерес у великої кількості її шанувальників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu