Життя, Люди, Новини

Дослідження: швидкість мислення людини починає сповільнюватись після 60 років життя

21 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Німецькі вчені проаналізували дані більш ніж 1 млн людей віком від 10 до 80 років і з’ясували, що швидкість мислення у людини починає сповільнюватись після 60 років життя, пише The Guardian.

Дослідження було опубліковано у журналі Nature Human Behaviour. Для збору даних вчені користувалися розробленим у Гарвардському університеті онлайн-інструментом Project Implicit, за допомогою якого вчені раніше збирали інформацію про людські упередження щодо статі, раси та інших характеристик.

Учасники дослідження мали дати позитивну чи негативну оцінку окремим словам, і навіть сортувати зображення з расових критеріїв. Спочатку тест був створений для вимірювання сили асоціації людини між расою та позитивною чи негативною оцінками різним словам, проте під час даного дослідження вчені лише зіставляли вік респондентів з часом відгуку та точністю, а також фіксували їхню рухову реакцію та обережність при відповіді.

Так, 20-річні респонденти показали найвищу швидкість мислення, вони виявилися найшвидшими насамперед тому, що були готові обміняти швидкість на точність відповідей. Найвища швидкість читання та реакції виявилася у піддослідних 14–16 років, швидкість обробки інформації виявилася максимальною в учасників віком 30–60 років. Що старшими були учасники, то менше вони робили помилок, і так тривало до 60 років.

“Наше відкриття надихає, тому що результати дослідження показують, що швидкість мислення в умовах, які вимагають швидких і точних рішень, зберігається протягом практично всього життя людини”, – сказав перший автор роботи з Університету Гейдельберга Міша вон Крауз.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu