Гаджети, Новини, Пресрелізи

Яку техніку найчастіше ремонтували українці у 2021 році. ТОП-5 звернень до Технічного центру МТІ Hi-Tech Engineering

21 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Українці завжди дбайливо ставилися до свого комфорту та вибору техніки. Минулий «карантинний» рік не став відмінністю – збільшився попит на велику побутову техніку, а ось телевізори та ноутбуки, щодо яких відчувався значний дефіцит – частіше ремонтували.

Яку техніку найчастіше ремонтували українці у 2021 році. ТОП-5 звернень до Технічного центру МТІ Hi-Tech Engineering - press-release, news, gadzhety

За 2021 рік сервісні центри одного з найбільших українських дистрибуторів техніки та високотехнологічного обладнання компанії MTI обробили понад 20 тис. звернень від клієнтів та корпоративних партнерів із сервісного обслуговування. З них близько 30% від кінцевих користувачів та 70% – від компаній-партнерів.

«Ремонт техніки можна порівняти з творчістю. Залежно від складності, окрім спеціального обладнання та професійних навичок інженера, що визначають його кваліфікацію, він вимагає ще й кмітливості для вирішення нестандартних завдань особливої складності.

Будь-яке непрофесійне втручання в роботу обладнання може призвести до складних наслідків, нових дефектів чи повного виходу пристрою з ладу. Навіть якщо просто потрібна профілактика системи охолодження чи, наприклад, заміна жорсткого диску. Саме тому співробітники MTI Hi-Tech Engineering рекомендують при виявленні будь-якого дефекту в роботі обладнання негайно звертатися до сервісного центру та не намагатися самостійно усунути проблему», підкреслює Сергій Козловський, директор MTI Hi-Tech Engineering.

Тож які пристрої найчастіше ремонтувалися у минулому році? Нижче зібраний огляд ТОП-5 техніки, з якою клієнти зверталися до сервісних центрів мережі MTI Hi-Tech Engineering за 2021-й рік.

№1 – відеокарти та материнські плати

Якщо говорити про інтенсивність навантаження на техніку, то не дивно що на першому місці серед звернень із несправностями опинилися комп’ютерні комплектуючі, а саме відеокарти та материнські плати. Ця категорію складають біля 70% від усіх ремонтів за 2021 рік. При цих зверненнях клієнти найчастіше жаліються на відсутність або дефекти зображення чи на те, що пристрої взагалі не вмикаються.

Цікаво, що з огляду на дефіцит у продажах, кількість ремонтів цих пристроїв за гарантією виробника зменшилася приблизно на 30% (YoY), тоді як негарантійні ремонти комплектуючих навпаки кількісно зростають. В MTI Hi-Tech Engineering, в першу чергу, пов’язують такі тенденції з постійним зростанням вартості нових відеокарт завдяки майнінговому ажіотажу та зі стійким дефіцитом цієї техніки на ринку.

№2 – ноутбуки

Ще одним видом техніки, яка найчастіше вимагає сервісної підтримки, звичайно, є ноутбуки і ПК. Найчастішими проблемами у ноутбуків після певного терміну експлуатації серед користувачів були зависання, несправності при вмиканні-вимиканні пристрою,  непрацюючий екран тощо.

Особливо, кількість ремонтів ноутбуків зросла після того, як у компанії діагностику зробили повністю безкоштовною, навіть якщо клієнт відмовляється від ремонту, або ремонт неможливий. Одним із чинників, на який звертають увагу, користувачі при виборі сервісного центру, можна назвати і наявність додаткових послуг. Наприклад, після проведення всіх ремонтів у MTI Hi-Tech Engineering виконують післяремонтне тестування для забезпечення якості виконаних робіт та виключення прихованих дефектів відділом технічного контролю, що також приваблює і підвищує клієнтську довіру.

 №3 – техніка для друку 

На третьому місці по кількості звернень – техніка для друку.

В цьому сегменті техніки також користується популярністю послуга з підключення, запуску та діагностики друкувальних пристроїв безпосередньо у клієнта, що було відзначено і в кількості звернень до Технічного Центру МТІ. Як виявилося, така послуга дуже затребувана і клієнти часто потребують запуску звичайного домашнього принтера.

В MTI Hi-Tech Engineering – це один із найбільш швидко зростаючих напрямків за кількістю ремонтів, але це пов’язано не із загальною тенденцією ринку, а з дедалі більшою кількістю користувачів, які хочуть працювати з однією з найбільших в Україні партнерських сервісних мереж, що покриває всі обласні центри та міста з населенням більше 100 тис. мешканців.

№4 – блоки живлення

Якщо раніше блоки живлення частіше міняли, то зі зростанням цін на цю категорію товарів побільшало й звернень щодо ремонту таких виробів.

№5 монітори та проєктори

За комплектуючими та блоками живлення також слідують запити щодо відновлення справності моніторів та проєкторів. Це – п’ята за кількістю група техніки, яку найчастіше ремонтували в сервісних центрах MTI. За рахунок авторизації на проведення гарантійних ремонтів таких виробників, як BenQ, IiYama, Viewsonic, Eizo компанія має доступ до оригінальних запчастин, що в стислі терміни доставляються з Європи. Тому, в більшості випадків, на такі ремонти іде не більше 14 днів.

Найдорожчий пристрій, що був направлений на ремонт у MTI Hi-Tech Engineering – плоттер (друкарська техніка), вартість якого становила більш ніж 200 000 грн. Найдешевший – комп’ютерна миша за 50  грн. Вартість ремонту відрізняється по окремих видах техніки. Найпростіший ремонт буде коштувати 250 грн в незалежності від вартості виробу.

В середньому, за наявності усіх комплектуючих, термін ремонту техніки складає від одного до семи днів, в окремих випадках при потребі додаткової післяремонтної діагностики – він може займати до 14 днів.

MTI Hi-Tech Engineering було реорганізовано на початку 2021 року і виділено в окремий підрозділ в структурі компанії MTI. Оновлений Технічний Центр став ланкою, що замикає на собі всі напрямки післяпродажного сервісу, в тому числі й ремонти за гарантією виробників. Компанія уклала контракти з багатьма виробниками техніки і створила повноцінну мережу партнерських сервісних центрів у містах з населенням понад 100 тис. мешканців.

Якість і швидкість ремонту залежить, звичайно, і від використовуваного обладнання. Спеціалісти Технічного центру MTI Hi-Tech Engineering використовують виключно професійне обладнання та інструменти для виконання ремонту, а технічна документація та підтримка виробника дозволяють виконувати ремонти будь-якої складності. Серед спеціалізованих інструментів сучасного сервісного центру невід’ємними в роботі є інфрачервоні паяльні станції, термо-повітряні паяльні станції, сертифіковане спеціалізоване обладнання, мультиметри, цифрові осцилографи, лабораторні блоки живлення та лабораторний авто-трансформатор.

Яку техніку найчастіше ремонтували українці у 2021 році. ТОП-5 звернень до Технічного центру МТІ Hi-Tech Engineering - press-release, news, gadzhety

 «При виконанні гарантійного обслуговування ми керуємось правилами та положеннями, що встановлені виробником обладнання та чинним законодавством України. І у разі необхідності провести складне компонентне відновлення, ми завжди намагатимемося скалькулювати прийнятну загальну вартість ремонту для замовника на основі існуючих тарифів, та обов’язково надамо гарантію на усі виконані роботи й замінені деталі», – наголошує Сергій Козловський директор Технічного Центру MTI Hi-Tech Engineering. 

Серед найбільш затребуваних додаткових послуг MTI Hi-Tech Engineering за 2021 рік:

  • збірка ПК, його налаштування;
  • профілактичне обслуговування ноутбуків та відеокарт (чистка, діагностика, заміна термопасти);
  • запуск пристроїв для друку у замовника.

У найближчих планах компанії – розвивати різні додаткові послуги для партнерів та клієнтів, щоб зробити обслуговування максимально якісним, комфортним та гарантувати найширший спектр сервісних послуг. Зокрема, в пріоритеті розширення ремонтних категорій та отримання нових авторизацій від вендорів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu