Новини, Розробникам, Стартапи

5 типів програмістів для стартапа (і кого з них краще не наймати)

01 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Засновник DOU та «Джинні» Макс Іщенко в Twitter описав пʼять узагальнених типів програмістів, які можуть потрапити на роботу в стартап. І чого очікувати від кожного з них. Він також дав пораду, які спеціалісти з перерахованих краще підійдуть для бутстреп-компанії.

  1. Джуніор-початківець. Береться за будь-яку задачу, але не може її виконати через брак досвіду. Це brute force метод — грошей на сеньйорів немає, береш багато джунів.
  2. Джуніор з досвідом. Код — це суцільний mess копі-пастів та хаків, який неможливо підтримувати, бо поруч не було нікого більш досвідченого, хто міг би підказати як зробити краще. В тебе залишається write-only MVP, але принаймні він працює, і наступна команда зможе його переписати.
  3. Сеньйор без досвіду роботи в стартапі. Будує рішення з «правильною» архітектурою та процесами, яке ніколи не дійде до продакшн, бо гроші закінчаться швидше.
  4. He’s done it before and failed (досвід є, але невдалий — ред.). Має досвід побудови продукту з нуля, але з тих чи інших причин продукт на ринку не вистрелив. Якби вистрелив, робота над вашим стартапом її/його не зацікавила б.
  5. Big picture kind of guy (людина, яка бачить “велику картинку” — ред.). Знає як треба, але ніколи не робив сам. Говорить правильні речі, думає про alignment, створює красиві презентації. Шукає грошей та work/life balance. Це гірше, ніж джуніор без досвіду. Принаймні з джуном ви не витрачаєте гроші.

«Варіанти 2 і 4 робочі. Дуже рідко, але номер 3 теж може спрацювати. Все інше — just say no», — підсумовує Макс.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu