Бізнес, Криптовалюти, Новини, Пресрелізи

Huobi Group зареєстрована як провайдер обміну цифрової валюти в Австралії

01 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Huobi Group завершила реєстрацію як постачальник послуг обміну цифрової валюти в Австралійському центрі звітів та аналізу транзакцій (AUSTRAC). Це означає перший крок у прагненні компанії запропонувати послуги з обміну цифрової валюти в країні. Це також остання віха у глобальному розширенні Huobi Group.

Згідно з відповідними правилами AUSTRAC після успішної реєстрації Huobi Global може надавати такі послуги: гроші (австралійська або іноземна валюта) за цифрову валюту, цифрова валюта за гроші (австралійська або іноземна валюта). На цей раз Huobi Global в основному планує надавати позабіржові послуги після набуття статусу реєстрації.

Huobi Group зареєстрована як провайдер обміну цифрової валюти в Австралії - press-release, news, kryptovalyuta, businessHuobi Group зареєстрована як провайдер обміну цифрової валюти в Австралії - press-release, news, kryptovalyuta, business

Фінансовий директор Huobi Group Лілі Чжан (Lily Zhang) сказала:

«Ми завжди вважали безпеку та відповідність вимогам нашими головними пріоритетами, оскільки переконані, що тільки відповідно до цього принципу ми можемо рости разом із галуззю, щоб надавати професійні та безпечні послуги нашим користувачам» .

Як одна з перших бірж цифрових активів, що пропонують торгівлю криптовалютою по всьому світу, Huobi Group працює над відповідним зростанням з 2017 року. На сьогодні Huobi Group має ліцензію на різні послуги, пов’язані з криптовалютою, у низці країн та регіонів, включаючи Південну Корею, Японію та Гібралтар.

Всього тиждень тому Управління регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) надало Huobi Group попереднє схвалення MVP на час подання заявки на отримання ліцензії відповідно до вимог VARA. Ліцензія дозволить Huobi Investment FZE, розташованій в ОАЕ компанії Huobi, пропонувати повний набір продуктів та послуг з обміну віртуальними активами в рамках параметрів, встановлених спеціалізованою моделлю VARA “Тестування-адаптація-масштабування”.

Наприкінці червня Huobi Group одержала ліцензію DIFC для інноваційних технологічних компаній у Дубаї. Цього ж місяця він був внесений до Реєстру постачальників фінансових послуг Нової Зеландії (FSPR), що дозволяє йому здійснювати регульований обмін іноземної валюти, послуги з переказу грошей чи цінностей, а також позабіржову торгівлю криптовалютою в країні.

«Ми раді бачити зростаючу кількість ліцензій та реєстрацій, які ми отримали по всьому світу, що демонструє нашу відданість зростанню відповідно до вимог. Ми прагнемо зберегти цей імпульс, щоби стимулювати нашу глобальну експансію», — додала Лілі Чжан.

Про Huobi

Заснована в 2013 році, Huobi Group є одним із провідних світових постачальників послуг цифрових активів із десятками мільйонів користувачів на п’яти континентах у 160 країнах та регіонах. Ми прагнемо розширювати фінансову свободу та створювати нове глобальне багатство, багато років займаючи лідируючі позиції в індустрії криптовалют у сфері спотових операцій, деривативів та біткойн-транзакцій. Наша інфраструктура, операції та пропозиції засновані на процесах і стандартах, які ставлять на перше місце безпеку користувачів та відповідність галузевим вимогам, а також потужну глобальну підтримку клієнтів, що спирається на місцевий досвід. Він пропонує унікальне торгове середовище, яке дійсно орієнтоване на клієнта, безпечне та стійке для всіх користувачів, що забезпечує їх довгостроковий успіх. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.huobi.com

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu