Гроші, Криптовалюти, Новини, Пресрелізи

Перша криптокартка в Україні: Unex Bank, Mastercard та Weld Money запустили платіжну картку для розрахунків криптовалютою

22 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український банк Unex Bank, компанія Mastercard та фінтех-стартап Weld Money запустили першу в Україні криптовалютну платіжну картку weld, яка дозволяє розраховуватися криптовалютою за товари та послуги всюди, де доступні безготівкові оплати.

Що таке weld card?

Weld card – це цифрова платіжна картка на базі Debit Mastercard®, яка прив’язана до криптовалютного гаманця на платформі Weld Money. Картку можна додати до Apple Pay, Google Pay і розраховуватися криптовалютою за товари та послуги без необхідності користувачу самостійно конвертувати її у звичайну (фіатну) валюту. Конвертація криптовалюти відбувається в автоматичному режимі: при розрахунку карткою weld еквівалентна сума списується з криптовалютного балансу гаманця Weld Money.

Наразі weld card дозволяє розраховуватися стейблкоіном USDT, а невдовзі будуть також додані  криптовалюти bitcoin та altcoin.

Як відбувається оплата?

  1. Користувач weld card прикладає смартфон або смарт-годинник (з підтримкою Apple Pay, Google Pay) із цифровою карткою до POS-терміналу або вводить дані картки під час оплати онлайн на сайті магазину.
  2. Банк проводить розрахункову операцію в гривні, а еквівалент використаної клієнтом гривневої суми списується з криптовалютного балансу користувача на платформі Weld Money.

Таким чином, для користувача процес оплати криптовалютною карткою weld не відрізняється від звичайної безготівкової оплати, і жодні додаткові дії для розрахунку криптовалютою не потрібні.

Які операції доступні з weld card?

Користувачі weld card можуть оплачувати товари та послуги у фізичних магазинах та онлайн, а крім того – знімати готівкові кошти в банкоматах, що підтримують технологію безконтактної оплати. При цьому, при оплаті товарів та послуг карткою weld жодні додаткові комісії з користувача не стягуються.

Як отримати криптокартку weld card?

Оформлення віртуальної картки відбувається онлайн на платформі Weld Money. При цьому використовуються сучасні технології верифікації та ідентифікації клієнтів, імплементовані Unex Bank, згідно з чинним законодавством України, а саме – Дія, Дія.Підпис. Увесь процес займає не більше 15 хвилин.

Оформити картку weld можуть громадяни України старше 21 року.

Випуск цифрової картки є безкоштовним. За потреби клієнт також має змогу замовити випуск фізичної пластикової картки у відділенні Unex Bank.

«Запуск першої в Україні криптокартки – важливий проєкт не тільки для Unex Bank, але й для усієї країни, оскільки він відкриває абсолютно новий етап у розвитку фінтех-інновацій в країні, та закріплює за Україною статус одного з ключових європейських драйверів новітніх фінансових технологій та сервісів. Цей проєкт не був для нас легким. Навіть не через війну, хоча вона й вплинула на строки його реалізації. Найбільшим викликом було створити weld card, використовуючи лише існуючі правові конструкції. Зрештою, нам це вдалося. Я неодноразово казав, що Unex Bank – це фінтех-стартап з банківською ліцензією, тому weld card для нас дуже важлива подія. Хоча це не перший і не єдиний великий проєкт, який ми запустимо цього дуже складного року», –зазначив Іван Світек, голова правління Unex Bank.

«Сьогодні споживачі прагнуть більшої свободи у тому, як вони користуються своїми  грошима, і завдання Mastercard – надати їм широкий вибір мультифункціональних платіжних рішень. В основі таких рішень, разом зі зручністю та інноваційністю, незмінно залишається безпека. Розрахунки криптовалютою – одна з найбільш очікуваних інновацій в платежах для українців, а відповідно до нещодавнього дослідження Mastercard SME Index, кожен десятий підприємець МСБ в Україні вже приймає криптовалюту як оплату за товари чи послуги. Впевнена, що запуск першої криптовалютної картки в Україні відкриє нову сторінку розвитку платіжного ринку з подальшим запуском криптоінновацій у галузі», – відзначила Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

«Ми на порозі трансформації глобальної фінансової системи в «Гроші 3.0». Криптовалюти, CBDC, NFT та інші цифрові активи стануть новим етапом еволюції фінансів, замінюючи фіат. Ми прагнемо стати зручною платформою для українців, яка й буде супроводжувати цей перехідний період», – коментує місію проєктуІрина Лоренс, співзасновниця Weld Money.

«Наш світ опинився на межі значних геополітичних викликів, в доповнення міжнародна фінансова система також змінюється. Все це відбувається на тлі технологічної революції. Винахід блокчейну назавжди змінить не лише фінанси, а й те, як ми взаємодіємо. Розуміючи це, а також надихаючись ідеєю об’єднати людей в межах фінансової свободи, ми створили сучасне платіжне рішення, яке прискорить використання цифрових активів в реальному житті. Картка weld дає можливість безпечно, моментально та законно використовувати криптовалюту для щоденних розрахунків», – доповнив Олексій Мерецький, співзасновник Weld Money.

«Розвиток блокчейн-бізнесу сприятиме економічному відновленню України. Наша ціль зараз – зробити досвід повсякденного легального використання криптовалют максимально доступним для усіх українців. Блокчейн у фінансовому секторіце не майбутнє, а наша реальність, і Weld Money, по своїй суті, долає бар’єр між благами Web3 та існуючою економікою: наша картка стала першою, емітованою в Україні, криптокарткою для легальних щоденних розрахунків криптою», — говоритьОлексій Бобок, СЕО й співзасновник Weld Money.

Отримайте власну картку weld за посиланням і переходьте до щоденних криптоплатежів вже сьогодні.

Приєднуйтесь до ком’юніті Weld Money, щоб бути в курсі всіх анонсів та новин проєкту.

Про Weld Money

Фінтех стартап Weld Money було засновано у 2020 році Олексієм Мерецьким, Олексієм Бобок та Іриною Лоренс. З моменту IDO та запуску на ринок нативного токена WELD, в core team Weld Money працює 40+ спеціалістів, ми провели лістинг на централізованих (BitMart, Bitrue) та децентралізованих (PancakeSwap, Uniswap) платформах, досягли численних партнерств з лідерами крипто, блокчейн й фінтех ринку та отримали підтримку від Concorde Capital, Magnus Capital, 7 O’clock Capital та інших інвестиційних компаній.

Про Unex Bank

Unex Bank – європейский банк, що працює на українському ринку з 1993 року. У квітні 2021 року АТ «ЮНЕКС БАНК» змінило власників. 75,01% акцій придбала інвестиційна компанія Dragon Capital, 24,99% – громадянин Чехії Іван Світек, який зайняв позицію Голови Правління Юнекс банку. Наразі Юнекс Банк позиціонує себе як фінтех-платформа, яка зосереджена на впровадженні інноваційних технологічних рішень, які спрощують доступ для клієнтів до безпечних та зручних фінансових послуг.

  • Станом на 1 лютого 2022 року статутний капітал банку становив 292 млн грн.
  • Активи банку становили 1,75 млрд грн.
  • Зобов’язання – 1,58 млрд. грн.

Про Mastercard

Mastercard  (NYSE: MA),  www.Mastercard.com — глобальна технологічна компанія платіжної індустрії. Наша місія — розвивати і посилювати цифрову економіку, яка надає переваги всім і всюди через безпечні, прості, технологічні і доступні транзакції. Використовуючи захищені дані і мережі, наші партнерства і енергію, ми забезпечуємо рішення та інновації, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам і бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії і за її межами, визначається відповідно до коефіцієнта моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж в 210 країнах і територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu