Безпека, Бізнес, Новини, Партнерська новина, Топ

Поради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу

27 Березня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

В сучасних умовах безпека нашого житла та майна стає дедалі важливішою. Але як убезпечити себе, своє майно, чи свій бізнес?

У цьому інтерв’ю комерційний директор компанії Locksmith, експерт з безпеки Вадим Комісаров, розкаже про розвиток компанії під час війни, та пояснить на яку сучасну продукцію у сфері безпеки може покладатись український споживач.

Поради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу - home-top, partners, news, business, bezpekaПоради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу - home-top, partners, news, business, bezpeka

Розкажіть про компанію Locksmith, які продукти у сфері безпеки ви пропонуєте?

Поради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу - home-top, partners, news, business, bezpekaLocksmith – це компанія яка надає послуги з продажу, монтажу та сервісу сучасних систем безпеки.

Починалося все з того, що ми використовували технології та продукти, які вже були представлені в Україні. І це були в більшості випадків механічні замки відомих виробників.

В 2019 році ми зрозуміли, що у світі з’являється тенденція до смарттехнологій в замковій сфері, виникало більше рішень, пов’язаних з дистанційним і безключовим доступом. Тоді ми активно почали тестувати ці продукти та імплементувати її в реалії українського ринку.

Як показала практика останніх років – це було правильне рішення. І на сьогодні ми вже не бачимо нашого бізнесу без смарт-замків і рішень, пов’язаних з можливістю дистанційного доступу або віддаленого моніторингу.

Як компанія Locksmith адаптується до змін в період війни?

Для нас виклики почалися ще з пандемією, що навчила нас та наших клієнтів працювати дистанційно. Багато залежить від професійності команди та кожного учасника, це впливає на загальний результат.

Ситуація з війною показала, наскільки важливо мати надійних партнерів та міцний колектив.

Ніхто з нас не був готовий до війни, але досвід попередніх років дав можливість правильно все організувати та мобілізуватись. Тому можна сказати, що до більшості викликів ми були готові, адже більшість процесів уже були сфокусовані на онлайн-роботі.

Які виклики стоять перед компанією у зв’язку з війною в Україні?

Основним викликом на сьогодні є збереження позицій компанії. Необхідно залишатися в робочому стані, позитивно мислити, щоб бути готовими до того, що в якийсь момент війна закінчиться, і ми зможемо повністю реалізувати свій потенціал.

Одне з головних завдань – це бути максимально відкритими з клієнтами, підтримувати роботу з постачальниками, партнерами по бізнесу та бути здатними обслуговувати ті задачі, які на сьогодні ставлять перед нами замовники.

Розкажіть, як компанія Locksmith розширює свою товарну лінійку?

Зараз ми зосередилися на розвитку нашого сайту https://locksmith.com.ua/ та підвищенні впізнаваності бренду Locksmith. Наше головне завдання – розширення лінійки товарів, якісними продуктами безпеки.

Ми дуже прискіпливо обираємо бренди, які представлені у нас на ресурсі. Не представляємо продукт доки не впевнимося в тому, що в нього є унікальні особливості, які дають можливість конкурувати на ринку.

На нашому сайті представлено широкий асортимент механічних циліндрів, кожен з цих товарів має свою унікальність. Обравши будь-який з продуктів  клієнт сплачує не просто за «якийсь замок», а – за певний рівень безпеки міжнародного зразка, за якість, та захист від дублювання ключа, та офіційну гарантію.

Поради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу - home-top, partners, news, business, bezpeka

Які інноваційні рішення у сфері безпеки представлені в Locksmith?

Ми зараз розвиваємо цікавий напрямок – смарт-замки та готові рішення вхідні протизламні двері з електронними замками.

Сьогодні ми займаємо передову позицію щодо наявного асортименту та професійних компетенцій щодо вибору, встановлення та сервісу замків різних типів та супутніх товарів.

Важливо, щоб наші клієнти отримували офіційно ввезену продукцію, оскільки питання гарантії та обслуговування – відіграють важливу роль в нашому бізнесі.

Один з прикладів – бренд Aqara. Виробник має широку лінійку товарів для побудови системи розумного будинку й одним з головних елементів цієї системи, для вхідних дверей, виступає смарт-замок. Даний виробник на наш погляд має на ринку найкращі за якістю, дизайном та функціоналом рішення.

З 2022 року бренд Aqara офіційно представлений в Україні, а в Locksmith можна придбати всі товари цього виробника.

Які послуги компанії Locksmith доступні клієнтам та як їх можна замовити? В чому відмінність компанії Locksmith від звичайних інтернет-магазинів з продажу замків?

У чому полягає відмінність? Скажу так, компанія Locksmith відрізняється тим, що все, що ви бачите у нас на вітрині – все це ви можете купити разом з послугою монтажу. Тобто, ми гарантуємо, що можемо встановити будь-що з нашого асортименту.

Замовити будь-яку послугу дуже просто. На нашому сайті є окремий розділ з послугами, де можна залишити заявку. Також для швидкої комунікації працює онлайн чат 24/7, тому ви дуже швидко отримаєте відповідь на своє запитання. Ми надаємо послуги як приватним клієнтам, так і представникам корпоративного бізнесу.

Розкажіть більше про технологічні замки. Чому саме смарт-замки цікавлять ваших клієнтів? 

На сьогодні рішення, пов’язані з встановленням смарт-замків, є дуже актуальними. Коли, наприклад, людина здає в оренду приміщення і при цьому має велику кількість обʼєктів в управлінні, завдяки встановленим смарт-замкам, вона не має думати про те, як передати ключі або турбуватись про те, що хтось може здублювати ключ або загубити його.

Завдяки смарт-замкам власник має онлайн-доступ до об’єкта з будь-якої локації світу. Це дуже зручно і дає можливість контролювати, що відбувається, змінювати коди доступу. Для бізнесу – все це зменшує витрати на обслуговування та підвищує лояльність клієнтів в сучасному світі.

Для кінцевого споживача використовувати смарт-замки дуже зручно і комфортно, бо не потрібно всюди носити з собою ключі, достатньо мати смартфон або знати код до замка.

Окремо можемо рекомендувати рішення від європейських компаній, як приклад такі бренди: Nuki, Tedde, Danalock, – вони працюють в парі з механічними замками. Тобто можна зібрати рішення, яке не відкривається відмичкою зовні, що гарантує 100% захист об’єкта.

Щоб підібрати кращий варіант, ми рекомендуємо виконати попередній огляд об’єкта нашим спеціалістом і вже після обрати максимально безпечне та зручне рішення. На нашому сайті в розділі смарт замки до дверей.

Поради від експерта: як українському споживачу подбати про безпеку житла чи офісу - home-top, partners, news, business, bezpeka

Яких заходів треба вжити, щоб підвищити рівень безпеки вдома чи в офісі?

Є мінімальний набір того, про що рекомендується подбати.

  • По-перше, треба перевірити стан замків та вхідних дверей. Коли грабіжник обирає жертву, він аналізує куди йому простіше потрапити й тут замки та двері відіграють ключову функцію захисту. Тому потрібно перестрахуватися та мати хоча б один з замків, який неможливо відкрити відмичкою.
  • По-друге, сьогодні є прекрасний продукт від українського бренду Ajax. Це обладнання супер якості та функціоналу, це – сигналізація, яка може попередити про будь-які несанкціоновані дії та передати інформацію власнику приміщення та на пульт охорони.
  • І третє, якщо у вас вдома є якісь матеріальні цінності та/або документи, які досить довго і важко надалі буде відновити, рекомендую подумати про придбання надійного сейфа.

А для тих людей, які знаходяться в орендованому приміщенні рекомендую обов’язково при заїзді змінити замок. Бо ви не знаєте, хто ще може мати ключ від ваших дверей.

Ось такий мінімальний набір рекомендацій  від компанії Locksmith. Будьте в безпеці та довіряйте професіоналам!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu