Країна, Лайфхак, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Bolt вирішує проблему хаотичного паркування електросамокатів

09 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Bolt – провідний сервіс з оренди електросамокатів, ініціює навчання користувачів в Україні культурі паркування самокатів. Маючи на меті зменшити кількість порушень  правил паркування на 60 % протягом наступного року, Bolt впроваджує нові технологічні рішення та перевірені часом європейські практики для вирішення проблем з недбалим паркуванням електросамокатів в Україні.

Індустрія електросамокатів в Україні впродовж останніх років зазнала значного підйому, перетворившись на зручну, екологічну альтернативу для поїздок на короткі відстані в межах міста. Як провідний гравець у цій галузі, Bolt грає велику роль у формуванні цього ландшафту, виступаючи за перехід до сталих транспортних рішень. Однак популярність електросамокатів виявила важливу проблему – невміння користувачів правильного паркування цього виду транспорту. Погано припарковані самокати можуть створювати безлад у громадському просторі, обмежувати рух пішоходів і становити потенційну загрозу безпеці людей.

Ця проблема не є унікальною для України. Згідно з дослідженням компанії Bolt, інциденти з припаркованими електросамокатами відбуваються всього на 15 % рідше, ніж дорожні пригоди з електросамокатами в русі. Ця проблема загострюється через відсутність чітких правил паркування та недостатню кількість спеціально відведених місць для паркування електросамокатів.

З моменту запуску сервісу оренди електросамокатів компанією Bolt в Україні її представники працюють разом з органами місцевого самоврядування над упорядкуванням правил роботи сервісів оренди мікромобільного транспорту.

Ключовим елементом підходу Bolt є освіта та підвищення обізнаності користувачів щодо правил паркування електросамокатів. Аби вирішити цю проблему, компанія застосовує різні активності, а саме інструкції в додатку, онлайн-ресурси та зовнішні кампанії, розроблені таким чином, щоб зробити правила паркування зрозумілими для всіх груп користувачів.

Наприклад:

Bolt вирішує проблему хаотичного паркування електросамокатів - community, press-release, news, lajfhak, country Висувайте підніжку, щоб самокат стояв вертикально і не падав.

Bolt вирішує проблему хаотичного паркування електросамокатів - community, press-release, news, lajfhak, country

Залишайте самокат у такому місці, де наступний користувач зможе легко знайти його.

Bolt вирішує проблему хаотичного паркування електросамокатів - community, press-release, news, lajfhak, country

Паркуйтеся відповідально! Не перекривайте входи/виходи, не залишайте самокат посередині тротуару або за поворотом, де він може стати перешкодою для інших.

Паркуйте самокат на рівній поверхні.

Bolt вирішує проблему хаотичного паркування електросамокатів - community, press-release, news, lajfhak, country

Якщо ви бачите електросамокат, який лежить на тротуарі, то підніміть його та поставте вертикально. Це допоможе іншим людям безпроблемно пересуватися тротуарами.

Розуміючи фізичні обмеження, з якими стикаються міста, Bolt також виступив ініціатором розвитку паркувальної інфраструктури в стратегічних місцях. Наприклад, у деяких європейських містах компанія встановила паркувальні стійки та зарядні док-станції, які не лише забезпечують спеціальні місця для стоянки електросамокатів, допомагаючи вирішити проблему погано припаркованих транспортних засобів, а й підвищують зручність для користувачів.

Технологічні інновації відіграють важливу роль у стратегії Bolt. Наприклад, функція ParkAssist+ від компанії забезпечує дотримання правил паркування, перевіряючи фотографії водіїв після поїздки. Нарешті, щоб запобігти неправильному паркуванню та сприяти безпечному використанню, Bolt розробив Reckless Rider Score – систему, яка відстежує й оцінює поведінку користувачів. Недотримання цих правил може призвести до тимчасового призупинення дії облікового запису.

У найближчому майбутньому Bolt продовжить зосереджуватися на вдосконаленні цих ініціатив, стимулюючи відповідальне спільне використання електросамокатів в Україні. Це зобов’язання стосується не тільки розвитку екосистеми міської мобільності, а й створення безпечнішого та інклюзивного міського середовища для всіх мешканців, що є глобальною місією компанії Bolt.

Інформація про компанію Bolt

Bolt – це мультидодаток, головна мета якого – зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користуються понад 100 млн осіб у 45 країнах Європи й Африки (понад 500 міст). За допомогою мультидодатка надається низка послуг, якот виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. Наразі з компанією співпрацюють понад 3 млн водіїв і кур’єрів по всьому світу.

В Україні послуги Bolt доступні в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, Мукачеві, Дрогобичі, Кам’янець-Подільському, Трускавці, а також в Ужгороді, Івано-Франківську й Одесі (www.bolt.eu).

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu