Бізнес, Життя, Новини, Технології

Тім Кук про те, що насправді кожен може запустити глобальний продукт

27 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Гендиректор Apple в інтерв’ю Bustle розповів про вплив смартфонів, про рівні шанси створити крутий продукт та новий додаток Shine для контролю за психічним здоров’ям.

Я страждаю від обмежень так само, як і всі

Піший туризм допомагає мені полегшити щоденний стрес. Єднання з природою, коли ти почуваєшся дрібною кошечкою у величезному світі. Багато проблем і справді починають здаватися не такими серйозними. Я говорю про це абсолютно вільно і впевнений, що це важливо.

Тім Кук про те, що насправді кожен може запустити глобальний продукт - tech, news, zhyttya, businessТім Кук про те, що насправді кожен може запустити глобальний продукт - tech, news, zhyttya, business

Знаєте, я не Супермен. Я страждаю від обмежень, пов’язаних із пандемією, як і всі.

Так, знаю, у мене більше можливостей та привілеїв, але ніхто з нас не привілейований настільки, щоб викреслити психічне здоров’я зі списку життєвих пріоритетів.

Додаток Shine виграв Apple`s Best of the App Store у 2020 році. І, мабуть, не було року, коли це було б до речі.

Я вважаю, що психічне здоров’я зараз у кризі. Пандемія тривала так довго, а люди страждали мовчки та ізольовано. У Shine зробили неймовірну роботу та об’єднали співтовариство. Я дуже вражений тим, що вони роблять, і з чого почали. Тут багато медитацій та порад щодо ведення щоденника.

Технології мають служити людям, а не навпаки

Я завжди вважав, що технології мають служити людям, а не навпаки. І мене завжди непокоїло, що люди зловживають ними. У Apple ми розробили програму Screen Time для контролю екранного часу. Це допомагає користувачам зрозуміти, скільки насправді вони проводять часу, уткнувшись у гаджети. Іноді цифри занижуються у рази.

Як і багато людей, я скористався Screen Time і побачив, що моя особиста оцінка екранного часу кардинально відрізнялася від реальності. Це змусило мене переглянути використання гаджетів. Сподіваюся, так зроблять усі.

Має значення і те, що ви робите, коли зависаєте в гаджетах. Нескінченний скролінг, надмірне споживання негативної інформації тощо погано впливають на психічне здоров’я.

Ми хочемо, щоб люди користувалися гаджетами для чогось корисного – наприклад, фотографували, спілкувалися із сім’єю та друзями у FaceTime, а не просто бездумно скролили стрічку.

Будь-хто, хто має класну ідею, може запустити глобальний продукт

У світі зараз близько 30 млн. зареєстрованих розробників. Ми намагаємось полегшити їм життя, надати інструменти розробки, щоб людям не доводилося виконувати всю чорнову роботу, і вони могли зосередитися на тому, чим подобається займатися. Ми намагаємося врівноважити шанси, щоб будь-хто, хто має класну ідею, міг запустити глобальний продукт.

Майбутнє за смартфонами

Думаю, всі ми живемо здебільшого сьогоднішніми уявленнями про світ. Apple заглядає трохи далі у майбутнє, коли розробляє нову продукцію, проте прогнозувати завжди складніше. У певний момент ми буквально нутром чули, що невдовзі кожен захоче мати смартфон, але не могли передбачити, наскільки це може статися швидко. Пам’ятаю, ми міркували, чи потрібно Apple робити телефони нижчого цінового сегмента. Але все ж таки вирішили: ні-ні-ні, майбутнє за смартфонами, так що давайте зосередимося на них.

Але ніхто з нас не передбачав, що в нашому магазині колись буде 1,8 млн. додатків. Що в одних Сполучених Штатах над додатками працюватимуть понад 2 млн осіб і що торгівля в цьому сегменті перевищить $170 млрд тільки в США.

В 2020 році глобальний обсяг продажів у магазинах додатків становив $634 млрд. На той час ми такого навіть уявити не могли. Це справжнє економічне диво.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu