Благодійність, Війна, Життя, Новини, Пресрелізи

Havas Village оголосив про створення благодійного фонду AIДА

28 Вересня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Група агенцій Havas Village Ukraine оголосила про створення благодійного фонду АІДА. Метою Фонду є незмінна підтримка нашого народу, захисників та суспільства в умовах тривалої російської агресії.

Фонд був заснований партнерами групи навесні 2023 року та присвячений реагуванню на гуманітарні потреби як цивільних, так і військових, постраждалих внаслідок бойових дій. З початку пoвнoмасштабнoгo вторгнення росії в Україну група Havas Village активно забезпечує гуманітарні потреби захисників та захисниць на фронті, ініціює сама, а також долучається до волонтерських проєктів, використовуючи фінансові і професійні можливості групи.

Благодійна діяльність групи консолідована під брендом АІДА. До кінця 2023 року Havas Village додатково планує виділити від 1,5 до 2 мільйонів гривень на благодійні ініціативи.

«В умовах повномасштабної війни в Україні, наші благодійні ініціативи набувають ще більшої важливості. Ми забезпечуємо потреби наших захисників та захисниць, надаємо підтримку митцям, а також гуманітарним проєктам. AIDA є продовженням етосу нашої групи, відображає нашу відданість соціальній відповідальності та позитивним змінам. Ми, заохочуємо участь співробітників, партнерів для досягнення значущих змін, в умовах безжальної російської агресії», – Юрій Когутяк, президент Havas Village.

За підтримки агенцій, що входять до складу групи Havas Village, вже було реалізовано такі проєкти як Social Camp 2023, оснащення палат та ремонт бомбосховища Головного військового клінічного госпіталя та багато інших.

17 вересня за підтримки фонду АІДА, в музеї сучасного мистецтва міста Болонья, відбувся перформанс української художниці Марії Прошковської під назвою “Farina”. В цьому проєкті вона знову повертається до безкінечного циклу роботи з ручним жорном і протягом 5 годин безупинно робитиме перед глядачами борошно з українського зерна, спаленого прямим потраплянням російської ракети. Перформанс має на меті розповісти світу про те, якою ціною Україні дається кожна зернина.

Havas Village оголосив про створення благодійного фонду AIДА - press-release, news, zhyttya, vijna, charity

Новини про діяльність фонду мoжна знайти на офіційній сторінці у Facebook.
Інформація про проєкт Марії Прошковської тут.

Про Havas Village

Havas Village — це група агенцій, що безшовно поєднує маркетинг та комунікації. Вже 30 років ми знаходимо оптимальний шлях до споживача, спираючись на світовий досвід, інновації і креатив. До групи належать агенції: Havas Ukraine, Havas PR, Havas Engage, Havas Digital Kyiv та Forward Media.

Сайт: https://havasvillage.com.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/havasvillage.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/havasvillage.ua

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu