#ТиТворецьІсторії

4 простих зміни в резюме, які привернуть увагу HR-менеджера

10 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Цікавий факт: коли HR-менеджер розглядає ваше резюме, він шукає більше, ніж наявність базової освіти, курсів чи здобутих навичок. Він шукає натяки на те, що ви «розумієте», – що ви вільно почуваєтесь серед мільйонів цифрових інструментів і альтернативних способів досягнення мети. Незалежно від того, в якій галузі ви зараз працюєте, ви повинні бути технічно підкованими.

Як ви можете показати це в своєму резюме? Спробуйте скористатися елементарними підказками:

Використовуйте гіперпосилання

Ви знаєте, наскільки важливо мати серйозну веб-присутність на сьогоднішньому ринку праці. Ваша онлайн-особистість – діє як цифрове рукостискання з компаніями, до яких ви будете влаштовуватись на роботу. Це спосіб встановлення певної довіри до вас, ще до того як ви прийдете на співбесіду.

Я не знаю нічого про вас, але я б не допустив, щоб щось заважало створити цю довіру!

І ви можете зробити це в один простий крок: додавши гіперпосилання в цифрову копію свого резюме, ви дозволите читачам легко перейти на ваш особистий веб-сайт або відповідний соціальний профіль, вказаний в контактній інформації. Без гіперпосилання HR-менеджер повинен скопіювати і вставити URL-адресу в браузер. Так, на перший погляд, це зовсім не важко, але не тоді, коли HR-менеджер переглядає вже 200-те резюме за день.

Менше кліків = краще.

З гіперпосиланням, ви збільшуєте ймовірність того, що рекрутер дійсно клацне і відкриє ваш особистий сайт (замість того, щоб робити собі замітку, перевірити його пізніше, якщо ви виявитесь найкращим кандидатом). Крім того, ви справите хороше враження, навіть на підсвідомому рівні, як  старанний та сучасний кандидат, з яким буде легко працювати.

Викиньте застарілу електронну адресу

Не можна заперечити, що адреса електронної пошти (і домен) впливають на загальне враження про вас. На жаль, існують певні стереотипи, що користувачі таких доменів, як AOL, Yahoo і Hotmail, MailRu не слідкують за сучасними технологіями. Враження як про людину з минулого століття, швидше за все, не зіграє вам на руку. Якщо серйозно, то ви можете також вказати номер факсу або використовуйте обліковий запис Gmail, також розгляньте можливість використання власного домену (наприклад, me@johnsmith.com).

Порада. Якщо ви вже маєте презентабельну електронну пошту, подумайте про інші способи, за допомогою яких з вами можна зв’язатись, наприклад, через сторінку контактів. Витратіть годину, щоб створити свій персональний сайт.

Вкажіть відповідні технічні навички

Заявіть про свої технічні навички голосно і гордо в своєму резюме. Присвятіть їм невеликий розділ. Справжня хитрість тут полягає в тому, щоб показати знайомство з типами засобів комунікації та співпраці, які використовуються саме в тій компанії, куди ви намагаєтесь влаштуватись. Перегляньте оголошення про вакансію, зазвичай там вже міститься чимало корисної інформації.

Мислення в зворотному напрямку теж може допомогти. Виконайте пошук в Інтернеті “інструменти, які використовуються розподіленими командами” або “кращі програми для […]”. Це відмінний спосіб оцінити вашу технічну проникливість, щоб можна було вказати інформацію, яка відповідає навичкам. Не бійтеся вказувати суміш чи поєднувати спеціалізовані програми, як-от iDoneThis, Slack або Asana, з  більш стандартними та загальновідомими, такими як Photoshop або Google Analytics. Завдання полягає в тому, щоб показати, що ви з комп’ютером на «ти», і що використання нових програм для вас не проблема.

Покажіть всі свої технічні знання

Якщо у вас є досвід роботи з технологіями, не сподівайтеся, що hr-працівник зрозуміє це з назв компаній у вашому резюме, або що це виясниться під час інтерв’ю. Особливо, якщо ваша професія це не “веб-розробник” або “фронт-енд кодер”. Зверніть увагу на це з самого початку. Ви можете вказати цю інформацію в декількох різних розділах вашого резюме.

Наприклад, скажімо, ви допомагали команді організувати перехід від ручних паперових записів до електронних систем. Вкажіть це у своїх обов’язках на попередньому місці роботи.. Можливо, ви координували проект за участю членів команди з інших офісів та за допомогою тісної веб-співпраці. Скажіть про це! У коротких нотатках до вашого резюме можна додати фрази, наприклад, “… легко приймаю нові інструменти і процеси”, і це може справити величезне враження та показати наскільки ви технічно підковані.

А якщо ви ніколи не працювали в ІТ сфері? Це теж нормально. Подумайте, що у вас є: досвід роботи з базою даних? Розкрутка Instagram профілю? Ці речі теж мають значення.

З цими змінами ваше резюме зробить більше, ніж просто зафіксує хронологію вашої кар’єри, повноважень та досвіду. Кожен хак сам по собі незначний, але використавши їх разом, ви збільшите свої шанси на отримання бажаної роботи та справите враження технічно підкованої людини. Насправді, ви будете виглядати як кандидат, готовий до першого робочого дня, а також до всього нового і захоплюючого.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu