Партнерська новина, Поради, Стартапи

Онлайн веб-сервіси для створення резюме

05 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Ми вже розповідали , що потрібно змінити в резюме, щоб привернути увагу. Тепер пора його правильно оформити, тому ми зробили для тебе підбірку з web-сервісів, за допомогою яких можна створити і стандартне, і більш неформальне резюме.

Cv2you

Доступ: безкоштовна базова версія, преміум-версія $9.99/ з оплатою за місяць, $4.99/ за 3 місяці, $3.99/ за півроку
Зручний ресурс для складання простого і якісного резюме. CV2you пропонує вже готовий документ з адаптивним дизайном і структурою. Все, що вам потрібно зробити – це змінити наявні поля відповідно до вашими даними.

Сервіс допоможе створити гарне резюме навіть зовсім недосвідченому в стандартах рекрутингу людині. Все це завдяки докладним спливаючих підказок і пояснень до кожного полю шаблону.

CVMaker

Доступ: безкоштовна базова версія, преміум-версія – $ 16
Резюме в досить строгому класичному стилі. До стандартних блокам «Освіта», «Досвід роботи» і інших можна додати додаткові розділи і самостійно їх назвати. У платній версії більше шаблонів, і можна змінювати кольори та шрифти.

Pathbrite

Доступ: безкоштовно.
Платформа для візуального резюме і портфоліо. Ти створюєш свою персональну сторінку і додаєш туди все найважливіше: текстові файли з прикладами робіт, рекомендаціями і сертифікатами, картинки, посилання на сайти і навіть відео. Підійде, якщо шукаєш роботу у творчій сфері.

Vizualize.me

Доступ: безкоштовно.
Тут ти перетворюєш резюме в інфографіку. Точніше, сервіс робить це за тебе – розміщує досвід роботи на осі часу, а іноземні мови зазначає на карті. Працює в зв’язці з професійною соцмережею LinkedIn.

VizualCV

Доступ: безкоштовна базова версія, PRO – $ 12 в місяць
Стандартні шаблони для резюме, можна вибрати шаблон під певну професію. Але є цікава опція для тих, хто завжди переживає, що його відгук на вакансію загубився: ти можеш простежити за допомогою аналітики, коли твоє резюме відкривали і скачували.

ResumUP

Доступ: безкоштовна базова версія, підписка – $ 6-8 на місяць.
Ще один сервіс для оформлення резюме у вигляді інфографіки. Інформацію можна довантажувати з сервісу LinkedIn або з Facebook, а можна вводити вручну. Створюєш або онлайн-резюме, або скачувати його в PDF.

Canva

Доступ: безкоштовно, платні шаблони – $ 1.
Сервіс графічного дизайну, в якому можна зверстати собі резюме. Є готові шаблони, але можеш зробити і свій, поміняти кольори і шрифти, додати інфографіку.

CakeResume

Доступ: безкоштовно, підписка – $ 8 і $ 16 в місяць
Конструктор резюме з безліччю шаблонів. Можна завантажити вже готове CV, можна заповнити всю інформацію на сайті. Частина даних сервіс дізнається у тебе самостійно: наприклад, чи готовий ти працювати з дому, скільки років ти в професії і в якій області шукаєш роботу. Далі описуєш свій досвід і освіту і зберігаєш резюме у вигляді веб-сторінки або в PDF. За гроші можна додавати відео і відслідковувати, переглядали твоє резюме.

CV Engineer

Додаток для Android і iOS
Доступ: безкоштовно, можна віддячити розробників.
Додаток для смартфона. Допомагає радою, дає приклади заповнення полів, резюме можна зберегти на Google Drive або відправити як вкладення роботодавцю. Додаток грошей за скачування CV не бере, але можна перевести розробнику грошову подяку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu