Бізнес, Діти

6 порад по веденню бізнесу від 17-річного мільйонера

23 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

17-річний англієць Джек Блумфілд відкрив свою компанію BloomVentures в 2017 році без допомоги батьків і зараз керує п’ятьма онлайн-магазинами з асортиментом від косметики до електроніки. Він переконаний, що у людей більше немає виправдань, щоб не запускати свій бізнес, тому що інтернет зробив це заняття дуже простим. Блумфілд поділився шістьма порадами для досягнення успіху.

1. Не запускайте бізнес тільки заради грошей

Запуск своєї справи тільки заради заробітку загрожує провалом, так як розвиток бізнесу вимагає великих зусиль. На шляху неминуче будуть виникати перешкоди, а долати їх, як правило, доведеться після важкого дня в школі або на роботі, коли сили і так під кінець.

6 порад по веденню бізнесу від 17-річного мільйонера - dity, business6 порад по веденню бізнесу від 17-річного мільйонера - dity, business

Краще вибрати заняття до душі і придумати, як можна його монетизувати. Бізнес в чужій вам сфері буде більше схожий на другу роботу, а не на улюблену справу, і при зіткненні з труднощами може з’явитися велика спокуса просто все кинути.

2. Чесно оцініть свої можливості

Так, винагорода за докладені зусилля може виявитися дуже гідним, але перед запуском бізнесу слід чесно оцінити свої можливості. Ви дійсно готові віддати все, що у вас є? Працювати понаднормово та у вихідні, щоб мрії стали реальністю?

Успіх вимагає рішучості і вкрай важкої роботи. Мета повинна полягати в тому, щоб замінити дохід від роботи за наймом доходом від бізнесу. Таким чином, якщо ви пішли раді з першого пункту, то в майбутньому зможете заробляти на улюбленій справі.

Але не всі готові працювати пізно ввечері й у вихідні, тому варто точно визначити свою мотивацію – в тяжкі часи це допоможе продовжити рух вперед.

3. Сформулюйте фінальну мету

Перший бізнес цілком може провалитися. Як і другий. Але це нормально – невдача є попередником успіху.

Я відкрив чотири або п’ять компаній, перш ніж запустив прибутковий онлайн-магазин. І, незважаючи на все це, я ніколи не випускав з уваги кінцеву мету і ніколи не панікував. Ось чому так важливо на самому початку намітити фінішну лінію.

Зазвичай я пишу план дій з п’яти ключових кроків: кожен з них мені потрібно зробити, щоб дістатися до кінцевої точки. Зрозуміло, вони можуть змінюватися в залежності від обставин, але важливо не випустити з уваги кінцеву мета.

4. Приймайте бізнес всерйоз

Запускаючи бізнес, ви стаєте керівником. Ви по праву зветеся гендиректором, незалежно від того, велика ваша компанія або мала. І ви несете відповідальність.

Я відкрив свою першу справу, коли мені було 12 років. Як, дитина в 12 років може бути гендиректором? Власником бізнесу? Це те, що зробив можливим інтернет. Кожен може бути главою компанії, власним начальником і відповідати за свою долю.

Але до цього варто серйозно поставитися з самого початку, а інакше все може зруйнуватися. З бізнесом все просто: чим більше ви вкладаєте, тим більше отримуєте, чим старанніше працюєте, тим успішніше стаєте.

Пам’ятайте, що більшості людей все одно, досягнете ви успіху або зазнаєте невдачі (але, якщо чесно, другий варіант для них краще), так що вам і тільки вам потрібно твердо вірити, що цього не станеться.

5. Пам’ятайте, що жодна ідея не буває досконалою

У більшості підприємців перша ідея виявляється далеко не найкращою. І вже тим більше не всі ідеї успішні. Раджу не звертати особливої ​​уваги на оцінку сім’ї і друзів – вони часто говорять, що задумка прекрасна просто тому, що не хочуть поранити ваші почуття. Єдина людина, яка буде на 100% чесною, це клієнт, так що презентуйте ідею на ринку і подивіться на відгук.

Мені подобається працювати з 14-денним графіком: так від появи ідеї до її виходу на ринок проходить не більше двох тижнів, а це єдиний спосіб дізнатися, хороша вона чи ні.

І навіть найкраща в світі задумка буде марна, якщо не вжити жодних дій. Основою будь-якого бізнесу є активність: у вас може бути кращий бізнес-план, але він не окупить навіть папір, на якому надрукований, якщо далі нічого не робити.

6. Будуйте нереалістичні плани

Постановка цілей – це фантастичний спосіб розвитку бізнесу, але занадто часто люди занижують свої очікування і радіють посереднім результатам, хоча могли б отримати набагато більше.

Замість збільшення прибутку на 2%, чому б не прагнути до 20%? Звичайно, це звучить недосяжно, але навіть якщо ви закінчите рік з 10% зростання, це краще, ніж бути задоволеним 2%, вірно?

Коли бізнес почне розвиватися, ваш наступний крок – встановити високу планку і старанно працювати. Навіть якщо намічених показників досягти не вдасться, наближення до них вже можна вважати успіхом.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu