Новини, Стартапи, Технології

Нова функція Bolt: додавай зупинки у своєму маршруті поїздки

21 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt упроваджує нову функцію. Відтепер при складанні маршруту можна вказати до трьох зупинок.

Можливість додавання декількох адрес буде доступна для користувачів, що встановили останню версію додатка Bolt. Тепер для фіксування додаткової зупинки (праворуч від поля введення адреси у додатку) з’явиться позначка «+». Пасажир може вказати до трьох зупинок за одну поїздку, остання з яких і стане кінцевим пунктом маршруту.

Пасажири відразу ж побачать у додатку вартість усієї поїздки, а водій після відправлення буде бачити на карті маршрут із усіма зупинками. Нова функція стане доступною вже в цьому місяці для користувачів пристроїв на платформах Android та iOS.

Нагадуємо, що в кінці минулого року компанія Bolt запустила в Україні кілька нових сервісів — кур’єрську доставку Delivery і перевезення тварин Pets.

Bolt у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/BoltUkraine/?brand_redir=554817398310924

Instagram: https://www.instagram.com/bolt_ukraine/?hl=uk

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu