Кар'єра

5 порад для вас про те, як не впасти в депресію під час пошуку роботи

27 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Пошук нової роботи це завжди стрес, особливо якщо ви отримуєте відмову за відмовою. Коли роботодавці вас ігнорують, можна легко засумніватися у власних навичках і впасти у відчай. Яка стратегія допоможе підтримати моральний дух в цей нелегкий час, читайте у нашому матеріалі.

1. Не перетворюйте пошуки в фул-тайм роботу

Серйозно, коли ви цілими днями шукаєте роботу це жахливо. Ви постійно будете сидіти за комп’ютером і отримувати відмови. М’яко кажучи, це не дуже корисно для самооцінки.

Ставтеся до пошуку роботи, як до тимчасового заняття (зрозуміло, якщо вам це дозволяє фінансове становище). Якщо ви отримуєте допомогу з безробіття і його вистачає, щоб покривати основні витрати, то можна не сидіти цілодобово на сайтах з вакансіями. Якщо ви живете з батьками або із заробітку вашого чоловіка якого досить для нормального життя, ви можете дозволити собі робити періодичні перерви в складанні супровідних листів і відправках резюме.

Щоб знайти нову роботу потрібен час, але це не означає, що ви повинні займатися пошуками кожну хвилину. Якщо ви не будете відпочивати, то лише розчаруєтеся згорите.

2. Не забувайте виходити з дому

Якщо будете цілими днями безвилазно шукати роботу, то це може негативно позначитися на вашому фізичному і психічному здоров’ї.

Раз в тиждень ходіть в кафе, де є Wi-Fi – замовте чашку кави або чаю і працюйте звідти. В оточенні людей і аромату кави ви відчуєте себе бадьоріше і продуктивніше.

 

5 порад для вас про те, як не впасти в депресію під час пошуку роботи - career

Нічого страшного, якщо ви не можете дозволити собі кави. Знайдіть інше місце, де можна зайнятися пошуками роботи – головне просто вийти з дому. Відмінним варіантом буде бібліотека, адже в ній можна сидіти безкоштовно.

Вихід з дому це відмінний привід привести себе в порядок – прийняти душ, змінити одяг, розчесатися. Не діло цілими днями сидіти в домашній піжамі. Повірте, навіть якщо ви вийдите з будинку на пару годин, ви відчуєте себе краще, ніж якби весь день просиділи за екраном, розсилаючи резюме.


По темі:  Онлайн веб-сервіси для створення резюме


3. Зверніться за підтримкою до близьких

Під час пошуків у вас може виникнути бажання припинити будь-яке спілкування, не пов’язане з працевлаштуванням. Вам буде здаватися, що потрібно зосередити всю свою увагу на пошуках, і не варто відволікатися на зайві розмови. Та й коли сидиш вдома, менші шанси, що хтось запитає вас, ким ви працюєте.

Але така ізоляція від суспільства не вирішить проблеми і нова робота не виявиться чарівним чином у вас в руках. Ви лише гостріше відчуєте самотність і свій статус безробітного.

Саме тому вам треба звернутися за підтримкою до близьких. Наприклад, можна щотижня або два зв’язуватися з родичами. Розкажіть своєму чоловікові про свої почуття і печаль. Можете поговорити з друзями і попросити їх, щоб вони побажали вам удачі.

Коли ви розумієте, що у вас є люди, які бажають вам успіху і підтримують вас, то вам стає краще. Вони нагадують вам, що в цей важкий час ви не самотні.


По темі:  На які професії в IT буде найбільший попит в 2020 році


4. Не покладайте всі надії на одну вакансію

Уявімо, що ви відправили резюме в якусь компанію і дуже раді, що відкрилася можливость. Ви впевнені, що станете ідеальним кандидатом і вже уявляєте, як здорово вам буде в цій організації. Але потім ви отримуєте страшний лист зі словами: «Велике спасибі за проявлений інтерес до нашої компанії, але ми вирішили зробити вибір на користь іншого кандидата».

Просто кошмар. Ви ж так сподівалися на цю вакансію, а вас навіть не запросили на перший етап співбесіди. Як тут не впасти у відчай і не засумніватися у власних навичках?

Але це неправильне мислення. Не потрібно так прив’язуватися до однієї кар’єрної можливості. Створіть щось на зразок емоційного бар’єру між вами і вакансією, на яку ви відгукується. І коли ви наступного разу отримаєте відмову, то буде не так боляче.

5. Займіться волонтерством

Це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми і відчути, що ви чимось зайняті і не витрачаєте час даремно. Повірте, після звільнення вам буде дуже не вистачати почуття зайнятості.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu