Бізнес, Маркетинг, Соціальні медіа

Як використовувати TikTok для просування свого бізнесу

01 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

За даними InfluencerMarketingHub, у додатка TikTok 500 мільйонів користувачів по всьому світу, а в першому кварталі 2018 року він був найбільш завантажуваним в магазині Apple. Це чудовий майданчик для того, щоб представити свій продукт або сервіс нової аудиторії

Зрозуміло, TikTok підійде не всім видам бізнесу. Ось декілька порад про те, як просувати бізнес у додатку TikTok.

Як використовувати TikTok для просування свого бізнесу - social-media, online-marketing, businessЯк використовувати TikTok для просування свого бізнесу - social-media, online-marketing, business

Вивчіть платформу TikTok

Навряд чи ви захочете зареєструватися в новій соціальній мережі і виглядати там так, ніби ви не знаєте, що робитt. Якщо ви не бажаєте, щоб користувачі TikTok вас уникали, вам потрібно буде ретельно вивчити цю платформу. Дізнайтеся, який контент працює в TikTok і як тут взаємодіяти з користувачами – тоді ваш бізнес зможе природним чином влитися в місцеву культуру.

У TikTok головне це забавний і красивий контент. Якщо ви заглянете в тренди TikTok, то побачите безліч дурних роликів під популярні пісні.

Тут не місце серйозним рекламним презентаціям. Основний вік користувачів TikTok від 16 до 24 років , так що якщо хочете домогтися успіху на платформі, вам потрібно буде спілкуватися з ними креативним способом.

Створюйте забавний контент

Тепер, коли ви знаєте, що головне в TikTok це веселощі і креатив, пора створити власний забавний контент. Створення свого контенту – найпростіший і дешевий спосіб просування бізнесу в TikTok. Ще один плюс цієї платформи – тут ніхто не зажадає від вас ідеальної якості відео. Так що просто візьміть смартфон і починайте знімати.

Користувачі TikTok обожнюють меми, однак не варто ними захоплюватися, якщо вони не підходять вашому бізнес-стилю.

Наприклад, Lush просто показує свої продукти під музику і робить це красиво.


Будьте простіше. Легковажне відео з демонстрацією продукції буде відчуватися природніше, ніж невдалі спроби створити новий мем.

Запустіть хештег-челендж

Такий челлендж має на увазі, що користувачі TikTok будуть робити якийсь контент і відзначати його хештегом, пов’язаним з вашим брендом.

Бренд Guess запустив хештег-челендж одним з перших. В його рамках користувачі повинні були зніматися в роликах в новій колекції одягу від Guess і ставити хештег #InMyDenim. А недавня кампанія #GuacDance від Chipotle, проведена в TikTok, стала однією з найуспішніших брендованих челленджів в США. В день його проведення Chipotle продала понад 800 тисяч порцій гуакамоле.

Варто відзначити, що кумедний челлендж з хештегом не тільки просуває ваш бізнес, а й стимулює взаємодію і залученість користувачів.

Працюйте з TikTok інфлюенсерами

Покоління Z не любить все, що хоч якось схоже на традиційну рекламу, тому щоб до нього достукатися, краще звернутися до блогерів. TikTok-інфлюенсери, можливо, не так відомі, але вони точно допоможуть вам охопити більшу аудиторію на платформі.

Так компанія Chipotle уклала партнерство з інфлюенсером Девідом Добриком для проведення челенджу #ChipotleLidFlip – в результаті в ньому взяло участь понад 100 тисяч користувачів, а тематичні ролики зібрали 230 мільйонів переглядів.

Щоб робота з TikTok-інфлюенсерами була продуктивною, переконайтеся, що їх передплатники відповідають вашій цільовій аудиторії. Якщо вам потрібно знайти підходящого блогера, пошукайте потрібну інформацію в їх профілях, згадки інших брендів, перевірте мову, якою розмовляє їхня аудиторія та інше.

Скористайтеся перевагами реклами в TikTok

TikTok пропонує чотири види реклами:

  • Нативний контент в стрічці: схожа реклама працює в Snapchat і Instagram Stories, вона підтримує посилання на сайт або скачування програми.
  • Злиття з брендом: бренд отримує контроль на TikTok на цілий день. Можна створювати зображення, гифки і ролики з вбудованими посиланнями на лендінг або хештег-челлендж.
  • Хештег-Челлендж: хештег буде просуватися автоматично і вам не доведеться піклуватися про віральніть свого челенджу.
  • Брендовані лінзи: аналог лінз з Snapchat.

Як і на будь-якій соціальній платформі, реклама допоможе вам охопити безліч користувачів. У TikTok є точний таргетинг, щоб вашу рекламу точно побачила зацікавлена ​​аудиторія.

Якщо у вашого бізнесу молода цільова аудиторія, то TikTok – ідеальний майданчик для залучення її уваги. Використовуйте ці поради і ви зможете отримати максимум користі з просування в цій соцмережі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu