Життя, Новини, Поради

Як стати щасливішим — поради з найпопулярнішого курсу Єльського університету

27 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Зараз на онлайн-платформі Coursera можна безкоштовно пройти найпопулярніший курс Єльського університету під назвою «Наука про добробут», який розповідає, як крок за кроком зробити себе щасливішими. Президент і директор компанії Cochrane Media Джастін Мейман вже познайомився з 10-тижневою програмою і поділився своїми шістьма головними відкриттями.

Медитуйте

У другій половині курсу, з сьомого по десятий тиждень, слухачам пропонують вибрати звичку, яку вони хочуть розвинути. Мейман зупинився на медитації, яку в останні кілька років неодноразово намагався освоїти.

Курс дозволив йому зосередитися на цьому завданні й зробити медитацію щоденним ритуалом. За словами Меймана, 15-20 хвилин зосередження на диханні в тиші дозволяють позбутися від тривоги, зарядитися енергією і посилити концентрацію.

Можна заперечити, сказавши, що все це не робить людину щасливішою, але дослідження доводять, що медитація дійсно покращує внутрішній стан людини.

Робіть перерви в приємних заняттях

Переривайте дії, які вам подобаються: перегляд серіалів, поїдання пачки улюблених чипсів, прослуховування музики. Після кожної такої паузи повернення до перерваного заняття буде ще приємніше, тому що ви заново переживете цей досвід і таким чином збільшите рівень свого щастя. Звучить дивно, але дослідження підтверджують це.

Ставтеся до кожного дня як до останнього

За словами автора курсу, доктора Лорі Сантос, тільки думка про те, що життя, яке вам знайоме, ось-ось зникне, може значно підвищити вашу вдячність світу. Ця ідея дозволяє поглянути на все, що відбувається з боку. Хороші речі, які є у вашому житті, виходять на перший план, тому що ви починаєте боятися їх втратити.

Інвестуйте в досвід, а не в матеріальні цінності

Виявляється, речі втрачають «цінність щастя» (happiness value) майже відразу після того, як ви їх купуєте, тому краще вкладатися у враження. З точки зору щастя, подорож в нове місце є набагато вигіднішою інвестицією, ніж покупка таких матеріальних цінностей, як одяг і техніка.

Довше смакуйте радісні моменти

Насолода моментом дозволяє вивчити та по-справжньому оцінити його. Ця вправа також змушує мозок довше радіти події. Дослідження показують, що пожвавлення приємних спогадів може продовжити позитивні емоції аж до місяця. А щоб підсилити відчуття, поділіться радістю з оточенням.

Як стати щасливішим — поради з найпопулярнішого курсу Єльського університету - porady, news, zhyttya

Проявляйте доброту

Випадкові акти допомоги дійсно підсилюють відчуття добробуту. При цьому способів проявити доброту багато: почати можна з пожертвувань.

Ще одна порада – спробуйте купити незнайомій людині кави. Дослідження показують, що гроші, витрачені на інших, роблять нас щасливішими, і це стосується різних культур по всьому світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu