Ви хочете оточити себе англійською та вивчити нову англійську лексику? Тоді чому б не звернути увагу на новинні сайти? Ми склали добірку з 7 ресурсів, які підійдуть як початковим рівням, так і прогресивнішим.

1. BBC Learning English

Кому підійде: студентам з рівнем Pre-Intermediate і вище.

Виберіть ролик на цікаву вам тему і подивіться його. Під відео ви побачите список слів до нього і транскрипт (текстова розшифровка ролика). Під час другого перегляду на екрані з’являться субтитри, в яких будуть підсвічені слова зі списку. Після закінчення перегляду вам знову запропонують повторити нову лексику. Нижче ви знайдете вправи за темою і відповіді до них.

2. English Club TV

Кому підійде: за твердженням авторів, сайт орієнтований на студентів з рівнями від Elementary до Intermediate.

Перед переглядом відео вам запропонують вивчити нові слова: носій мови вимовляє їх кілька разів, до кожного слова дано пояснення англійською та ілюстрація. Після цього вам поставлять запитання, відповідь на яке ви знайдете в відео. Потім ви дивитеся сам репортаж з субтитрами.

Новинні сюжети публікуються кілька разів на тиждень, зазвичай в одному ролику обговорюють дві події.

3. Euronews

Кому підійде: учням з рівнем не нижче Intermediate.

Цей сайт буде цікавий тим, хто хоче бути в курсі останніх подій і одночасно вдосконалювати знання англійської мови. На ресурсі представлені неадаптовані новини, що дає можливість послухати, як звучать різні акценти.

Відкривайте будь-яку новину і включайте відео. Якщо вам складно вловити основну думку на слух, прочитайте короткий зміст, викладений під відео. При необхідності можна скористатися будь-яким онлайн-словником і дізнатися значення незнайомих слів. Робота з цим сайтом хороша тим, що ви звикаєте читати автентичні тексти та слухати мову носіїв в усьому її розманітті.

4. VOA Learning English

Кому підійде: навчальні ролики – з рівня Pre-Intermediate, а новинні – з рівня Intermediate. Сайт підійде тим, хто хоче вчити американську англійська.

Вибирайте будь-яку з представлених новин. Якщо вам складно вловити слова на слух, читайте транскрипт, який розміщений прямо під записом. Радимо зазирнути і в розділ News Words, тут ви можете вивчити нові слова, переглядаючи короткі ролики, в яких вам розкажуть про значення слова і наведуть приклади використання в новинах.

5. News in Levels

Кому підійде: від Elementary і вище.

Головна перевага цього сайту в тому, що кожна новина представлена ​​в трьох варіантах: для людей з початковим, середнім і високим рівнями знань.

Кожен матеріал містить три варіанти тексту (згідно з рівнями складності). До текстів низького і середнього рівня складності додається аудіозапис, а до тексту просунутого рівня – відеоролик. У кожному тексті виділені слова, які можуть бути вам незнайомі, до них дано пояснення англійською мовою. Примітно, що в новинах періодично повторюється одна і та ж лексика, тому якщо щодня дивитися лише один трихвилинний ролик, можна поступово розширити свій словниковий запас.

Аудіозаписи для початкового рівня озвучені носієм мови, але говорить він чітко, повільно, робить досить великі паузи – як раз те, що треба новачкам. Якщо ви володієте англійською на середньому рівні, то почуєте запис в швидшому темпі. Для людей з просунутим рівнем пропонуються оригінальні відео, що транслюються на американських каналах: слова вимовляються швидко, можна послухати різні акценти.

6. E-News

Кому підійде: від Elementary і вище.

Як і на попередньому сайті, кожна стаття на E-News представлена ​​для студентів трьох рівнів володіння мовою – Elementary, Intermediate та Advanced. Крім того, ви зможете не тільки прочитати статтю, а й послухати її. Новини озвучують носії мови з чіткою і зрозумілою вимовою. В кінці кожної статті подано список слів з поясненнями англійською.

7. Engoo

Кому підійде: від Intermediate до Proficiency.

На сайті щодня публікуються новинні статті, які відповідають різним рівням складності. Крім того, новини розбиті за категоріями: Science & Technology (Наука і Технології), Culture & Entertainment (Культура і Розваги), Economy & Business (Економіка і Бізнес), Health (Здоров’я), Language & Education (Мова і Освіта), USA & Americas (США і Америка), Europe (Європа) тощо. Так ви зможете прокачувати англійську, вивчаючи цікаві вам теми.

Перед прочитанням статті ви можете ознайомитися з лексикою, яку зустрінете в тексті. До кожного слова дано пояснення англійською мовою, транскрипція, озвучка і приклади вживання. В кінці сторінки дано питання для обговорення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu