Країна, Новини

McDonald’s запускає доставку через Raketa

16 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

15 липня МакДональдз розпочав співпрацю з українським сервісом Raketa і запустив доставку у двох тестових ресторанах у Києві та Харкові. До кінця місяця Raketa доставлятиме замовлення з усіх ресторанів МакДональдз в Україні.

До старту співпраці з МакДональдз Raketa розширила географію присутності та на сьогодні покриває всі міста, де є ресторани мережі.

Замовлення доставлятимуть протягом 30 хвилин, з урахуванням часу на приготування страв. Усього в Raketa працює понад 2 000 кур’єрів, і їхня кількість зростатиме.

Всім відомо, що понад 70% інгредієнтів МакДональдз виробляються в Україні. Але окрім інгредієнтів, ми використовуємо й українські сервіси для обслуговування компанії, а тепер і відвідувачів. Ринок доставки стрімко розвивається, українці звикли до різних сервісів і застосунків, а ми завжди намагаємося бути там, де наші клієнти. Провайдер Raketa підтвердив готовність працювати з незмінно високими вимогами МакДональдз до якості.

Юлія Бадрітдінова, Генеральна директорка МакДональдз в Україні

Вартість послуги доставки від провайдера становить 40 грн, але для всіх, хто зробить замовлення від 200 грн до 31 серпня, доставка буде безкоштовною.

До 1 серпня сервіс прийматиме оплату замовлень безконтактно: карткою в додатку, після цього буде доступна й можливість оплати готівкою. Щоб скористатися доставкою Raketa, треба встановити додаток на смартфон з iOS чи Android.

В умовах карантину всі кур’єри працюють у захисних масках і регулярно дезінфікують руки антисептиками. Також доступна безконтактна доставка — для цього в коментарі до замовлення треба зробити відповідну відмітку, а кур’єр уточнить, де лишити замовлення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu