Бізнес, Новини, Підприємництво, Стартапи

Підприємцям – найкращі можливості липня

23 Липня, 2020

Якщо раніше інформації про апгрейд для тебе і бізнесу було замало, то зараз її настільки багато, що складно знайти щось слушне саме для твого випадку. Ґранти, тренінги, контакти, менторство, інвестиції — якщо тобі бракує чогось із цього переліку,  Na chasi підготували список найкращих можливостей. Ми в UAspectr також ділимося корисною добіркою.

Освітній серіал для підприємців на платформі «Дія.Бізнес»

 • Можливість: безкоштовні онлайн-консультації від фахівців, безкоштовна онлайн-школа для підприємців
 • Дедлайн: немає
 • Посилання: business.diia.gov.ua/school

Дізнайся, як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою. На платформі вже доступний перший освітній курс «10 кроків для початку власної справи». Незабаром стартує наступний курс — «Фінансова грамотність для підприємців». Щомісяця тут з’являтиметься новий курс, всі вони будуть безкоштовними.

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, businessПідприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу. Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Досвід Європейського Союзу від успішних підприємців

 • Можливість: до шести місяців роботи пліч-о-пліч з досвідченим підприємцем або підприємницею у Європі
 • Дедлайн: 1 вересня
 • Посилання: houseofeurope.org.ua/opportunity/74

Erasmus for Young Entrepreneurs — це програма обміну для підприємців: бізнесмени-початківці відвідають європейських менторів, успішні власники бізнесу — запросять менш досвідчених колег з Європи до себе. Протягом 1-6 місяців ви будете працювати пліч-о-пліч. На вас чекає обмін досвідом, дослідження іноземного ринку та ділові знайомства з професіоналами з інших країн Європи.

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Одна з фішок цієї можливості — персоналізовані поради та обмін ідеями з європейськими експертами. Вони дадуть поради саме для вашого бізнесу й окреслять особливості виходу на ринок Європейського Союзу. Ви здобудете мережу потенційних партнерів, постачальників, клієнтів з Європи. Крім того, приємним бонусом буде щомісячна стипендія на проїзд, проживання й інші витрати.

Бізнес-курс із грантовою програмою «Зе! СТАРТ»

 • Можливість: покращити бізнес-навички та отримати до 100 000 грн
 • Дедлайн: 22 липня
 • Посилання: bit.ly/3euBW2x

Це чудова можливість для підприємців-початківців, які прагнуть отримати не тільки унікальні знання, а й фінансову підтримку. Найкращі бізнесмени, що здобудуть досвід під час курсу, презентують та захистять найперспективніший бізнес-план, отримають грантову підтримку для свого бізнесу до 100 000 грн.

Упродовж бізнес-курсу учасники зароблятимуть «планетки» — внутрішню валюту, яку обмінюватимуть на бажані призи. Навчання реалізується за допомогою Zoom-сесій 2-4 години на день три рази на тиждень (всього 3 тижні).

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Серед тем, які планується охопити під час занять: робота з ідеєю, створення ефективної бізнес-моделі, правильна робота з податками, вибудовування стосунків із клієнтами, маркетинг свого бізнесу, робота з негативом та залучення інвестицій. Навчання проводитимуть як профільні експерти, так і топменеджери великих компаній.

Акселератор для підприємців у сфері медіа

Можливість: розвинути своє медіа та отримати фінансування

Дедлайн: 26 липня

Посилання: https://bit.ly/32qXj2y

Media Development Foundation проводить новий медіаакселератор для головних редакторів та CEO українських регіональних медіа. Учасники прослухають 32 тренінги та воркшопи протягом 3 лекційних модулів з вересня по грудень. А також отримають персональних менторів, які допоможуть налагодити процеси в редакції та налаштувати монетизацію. Між тренінгами в учасників будуть мітапи, зустрічі з експертами, нетворкінг та залучення в спільноту медіаменеджерів. Програма буде проходити в офлайн та онлайн-форматі.

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Наші тренери – це кращі медіаексперти та лідери індустрії, успішні медіапідприємці та бізнес-експерти, які поширюють та втілюють досвід з провідних програм MBA (London Business School, INSEAD, Chicago Booth, SSE Riga). У січні в учасників буде можливість отримати інвестиції та донорське фінансування для своїх проєктів.

Отримуй грант від Епіцентру на свою справу

 • Можливість: грант до 500 000 грн
 • Дедлайн — в чотири етапи: 5 липня, 26 липня, 16 серпня, 4 вересня
 • Посилання: bit.ly/otrymaite_hrant

Епіцентр вирішив підтримати власників малого та середнього бізнесу: як теперішніх, так і майбутніх підприємців. Тож у тебе є шанс виграти до 500 тис. грн на реалізацію своєї бізнес-ідеї. Вона повинна бути конкурентоспроможною та актуальною. Всі грантові заявки будуть оцінені незалежною бізнес-комісією на відповідність.

Підприємцям – найкращі можливості липня - startups, entrepreneurship, news, business

Щоб зареєструвати свою бізнес-ідею, необхідно додати до грантової заявки чек із будь-якого ТЦ «Епіцентр» або онлайн-замовлення в інтернет-магазині epicentrk.ua на суму від 1500 грн. Після цього організатори оберуть півфіналістів через random.org серед заявок, попередньо схвалених незалежною бізнес-комісією. Так у кожному сезоні 10 конкурсантів змагатимуться за 5 грантів сумою до 500 тис. грн. Будь-хто із півфіналістів може отримати також приз глядацьких симпатій. Приз отримає той, хто за 1 тиждень голосування набере найбільшу кількість вподобань на ролик зі своєю відеопрезентацією на YouTube.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu