Бізнес, Новини

Salesforce продовжила дистанційну роботу до липня 2021 року, а співробітникам з дітьми пообіцяла ще 6 тижнів відпустки

25 Серпня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Salesforce дозволила співробітникам працювати віддалено до 31 липня 2021 року. Розробник CRM-систем виплатить бонуси на купівлю канцелярських товарів, а співробітникам з дітьми надасть шість додаткових тижнів оплачуваної відпустки.

На покупку канцелярських товарів для роботи з дому Salesforce виплатить співробітникам по $250, пише Business Insider. Для співробітників з дітьми передбачено шість додаткових тижнів оплачуваної відпустки. Батьки та опікуни зможуть працювати віддалено після серпня 2021 року, якщо живуть в районах, де школи закриті.

Salesforce продовжила дистанційну роботу до липня 2021 року, а співробітникам з дітьми пообіцяла ще 6 тижнів відпустки - news, businessSalesforce продовжила дистанційну роботу до липня 2021 року, а співробітникам з дітьми пообіцяла ще 6 тижнів відпустки - news, business

Salesforce поетапно відкриває офіси. До повернення співробітників в кожен зі 160 офісів компанія підходить окремо: місцеві менеджери приймають ці рішення відповідно до директив уряду і рекомендацій лікарів, сказав головний юридичний консультант Salesforce Емі Вівер.

Раніше дистанційну роботу до 2021 року продовжили Facebook, Google, Amazon та Uber. У травні Salesforce дозволила співробітникам працювати з дому до кінця 2020 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu