Люди, Новини

Білл Гейтс: Стів Джобс був генієм і я йому заздрив

03 Вересня, 2020

Білл Гейтс зізнався, що заздрив лідерському магнетизму Стіва Джобса, пише CNBC з посиланням на інтерв’ю засновника Microsoft для подкасту Armchair Expert.

У бесіді з Даксом Шепардом підприємець назвав Стіва Джобса «генієм», що володів неймовірними лідерськими якостями та природною здатністю притягувати людей. Гейтс зізнався, що хотів бути схожим на засновника Apple.

«Він був справжнім чарівником в тому, що стосувалося мотивації людей. Я був другорядним чарівником, тому не міг потрапити під його заклинання. Але бачив, як він їх вимовляє, а люди заворожено слухають», – розповів Гейтс. «Я так заздрив!».

Засновник Microsoft відзначив, що був вражений тим, як Джобс зміг повернутися в Apple в 1997 і буквально відродити компанію, надихнувши співробітників на глобальні зміни та створення iPhone, iMac і iPod. Цей період роботи Джобса Гейтс назвав «воістину феноменальним».

«І, чорт забирай, без нього б цього зростання не сталося. Я маю на увазі, що до повернення Джобса Apple була на шляху до смерті», – додав Гейтс. «Ніхто інший не зміг би зробити все те, що він зробив в ті роки. Я б не зміг і не знаю нікого, кому б це виявилося під силу».

Білл Гейтс підкреслив, що сам він «не такий гарний в соціальному плані». Засновник Microsoft відзначив, що хотів би мати харизму Джобса, щоб знаходити більше прихильників для підтримки ідей, які просуває його фонд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu