Гроші, Лайфхак, Новини, Поради

Накопичити статки масштабуючи дохід – міф чи реальність?

18 Листопада, 2020

Цифровий бізнес з масштабованим доходом – відмінне джерело додаткового заробітку і спосіб отримати фінансову свободу. Письменник Бен Ле Форт розповів, в чому різниця між масштабованим і пасивним доходами, і поділився особистим досвідом створення такого бізнесу.

Що таке масштабований дохід і чим він відрізняється від пасивного

Блогери та творці роликів для YouTube часто називають заробітки від цифрового бізнесу пасивним доходом. До них відноситься партнерський маркетинг, продаж цифрових та інформаційних продуктів, ПО і товарів, а також прибуток від онлайн-реклами.

Однак на ділі все ці види заробітку є масштабованим доходом – його розмір нестабільний, але при цьому не обмежений. Продаж онлайн-курсів – один із прикладів бізнесу з таким видом заробітку з наступних причин:

  • Якщо ніхто не купить курс, продавець нічого не заробить.
  • Продаж додаткових курсів не вимагає зайвих витрат, оскільки це цифровий продукт.
  • При продажу цифрового продукту витрати виробництва практично дорівнюють нулю.
  • Витрати на виробництво однакові як при продажу курсів на суму $0, так і на $1 млн.

Звичайно, в такому бізнесі на кожен додатково зароблений долар припадає менше трудовитрат, але це не означає, що можна зовсім нічого не робити.

Щоб отримувати пасивний дохід, не потрібно працювати. Фактично це прибуток від інвестицій – дивіденди від акцій, відсотки по облігаціях або заробіток зі здачі нерухомості в оренду.

Крім отримання спадщини, єдиний спосіб отримати високий пасивний дохід – накопичення активного заробітку, економія грошей та інвестування. Активний заробіток можна отримувати як від основної роботи, так і від підробки з масштабованим доходом.

Є два способи збільшити свої накопичення: сильніше економити та заробляти більше. Уміння економити – важливий крок до фінансової свободи. Якщо ви не навчитеся економити при відносно низькому доході, то, швидше за все, втратите багато грошей при його збільшенні.

Однак, швидше за все, ви не зможете відкладати великі суми з основного заробітку через витрати на житло, транспорт, харчування та інші потреби. В такому випадку можна знайти додаткові джерела заробітку, наприклад підробіток з масштабованим доходом.

Підробіток з масштабованим доходом приніс мені перші $100 тисяч

Два роки тому я зайнявся письменництвом в якості додаткового заробітку. За перший місяць я заробив $15.

Я продовжував писати та збирав аудиторію, і поступово дохід від письменства почав рости. На початку 2020 року я запустив платний онлайн-курс і тепер розвиваю канал на YouTube.

Підробіток приносить мені $2,5-4 тисячі в місяць, що становить $30-54 тисячі на рік. Додатковий заробіток я інвестую в фондовий ринок, оскільки всі витрати на життя покриває основна робота. Таким чином, я зміг накопичити понад $100 тисяч на інвестиційному рахунку на багато років раніше, ніж я міг собі уявити.

Прогноз: коли мої накопичення досягнуть $1 млн

Я склав прогноз того, скільки часу буде потрібно, щоб накопичити $1 млн, з урахуванням моїх поточних інвестицій, заощаджень від основної роботи і прибутку з підробітку.

  • Якщо дохід від підробітку не виросте, на накопичення $1 млн знадобиться 10 років.
  • Якщо прибуток від підробки подвоїться протягом наступного року, а потім перестане рости, я зберу $1 млн протягом 6 років.
  • Якщо прибуток від підробки подвоїться протягом наступного року, а потім повторно подвоїться ще через два роки, то $1 млн у мене буде вже протягом 4 років.

Таким чином можна значно збільшити свої статки.

Чітко поставлена ​​мета виправдовує зусилля

Найцінніше, що можна купити за гроші, – це свобода і можливість займатися улюбленою справою. Перетворіть своє хобі на джерело додаткового масштабованого доходу, щоб її досягти.

Можливо, на це доведеться витратити кілька років. Однак переваги масштабованого доходу виправдовують зусилля і жертви, на які доводиться піти.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu