Життя, Люди, Новини, Поради

«Не пити, не переїдати, жити на самоті»: Павло Дуров розповів, як зберегти молодість

30 Жовтня, 2020

Засновник Telegram Павло Дуров до свого 36-річчя склав список звичок, які дозволяють йому виглядати молодшим за свій вік.

За словами Дурова, він питав людей, які в 50 років виглядають на 25 (включаючи актора і музиканта Джареда Лето і фітнес-тренерів) про те, як їм це вдається. Таке питання іноді ставлять і йому самому.

Наводимо сім його порад нижче:

  • Уникайте алкоголю. За рідкісним винятком алкоголь та інші речовини призводять до проблем зі здоров’ям і візуально роблять людину старше.
  • Дозвольте собі спати більше. Уві сні ваше тіло відновлюється. Недолік сну у будні не вийде компенсувати «відсипанням» на вихідних.
  • Не переїдайте. Зайва вага робить людей візуально старшими та призводить до десятка хвороб. Я зазвичай їм два рази на день з 6-ти годинною перервою або один раз в день без перекусів. Їсти три та більше разів на день – просто погана звичка.
  • Займайтеся спортом. Невеликі, але регулярні навантаження роблять людей здоровішими та продовжують життя. Я роблю мало кардіонавантажень (віддаю перевагу прогулянкам, поїздкам на  велосипеді, плаванню на відкритому повітрі), а також люблю заняття з невеликими вагами.
  • Обмежте стрес. Є ментальні звички, які в цьому допомагають. Це дозволяє вірити, що все, що відбувається – на краще. Стоїчні методи на кшталт візуалізації гірших варіантів та ігнорування речей в цілому теж працюють. Життя поруч з природою полегшує все вищеперелічене.
  • Не їжте м’ясо. Підійдуть морепродукти та свіжа риба. Червоне м’ясо – це те, чого уникають більшість людей, які виглядають молодшими за свій вік. Я підозрюю, що це пов’язано з тим, як вирощують і вбивають худобу (гормони росту, корм та інше).
  • Живіть на самоті. Дивно, але всі чоловіки, які виглядають молодшими за свій вік, живуть в основному одні. Може бути, це пов’язано з тим, що вони не залежать від звичок інших людей в тому, що стосується сну, їжі або поведінки. Або це просто кореляція, і люди, які не залежать від хворих соціальних норм, вважають за краще незалежність і в особистому житті.

За словами Дурова, можна знайти наукові пояснення більшості висловлювань. Сам засновник Telegram дотримується цих правил понад 10 років, найскладнішим для нього виявився пункт «більше спати».

«Якщо ви вдвічі молодші за мене та шукаєте головний висновок, ось він: ніколи не пийте алкоголь. Як тільки ви відмовитеся від алкоголю, ви перестанете заглушати свою інтуїцію, яка підказує, що для вас добре, а що погано. Ви самі зрозумієте, що вам потрібно, і не будете залежати від порад інших людей », – завершив Дуров.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu