Життя, Новини, Поради

Мільярдер Марк Кьюбан назвав найважливіший навик майбутнього, до якого потрібно привчати дітей

13 Листопада, 2020

Підприємець і власник баскетбольної команди Dallas Mavericks Марк Кьюбан вчиться впродовж всього життя і часто говорить, що саме навчання стало його ключем до успіху. За словами Кьюбана, час і гроші, витрачені на навчання, – найкраща інвестиція в його житті.

«Ми повинні навчити наших дітей вчитися, тому що це найважливіша навичка майбутнього, – сказав Марк Кьюбан в ході інтерв’ю в Центрі Джорджа Буша-молодшого. – Мій батько завжди казав, що ви живете не в тому світі, в якому народилися, і це не зміниться. Швидкість змін буде тільки збільшуватися».

Замість читання книг діти Кьюбана вчаться новому в соцмережах і на YouTube. «Вони вчаться інакше, ніж ми. Спроба змусити мого 10-річного сина і мою 14-річну дочку читати книжки – справжня битва», – зізнався підприємець. Він додав, що здивувався, коли син розповів йому, що таке роялті і який валовий прибуток, подивившись шоу Shark Tank на YouTube.

Сам Кьюбан витрачає 4-5 годин в день на читання. «Я усвідомив, що навчання – це дійсно навичка і що, продовжуючи вчитися, я можу конкурувати і випереджати багатьох людей, – сказав Кьюбан. – Реальність така, що більшість людей не вкладають час в те, щоб не відставати і вчитися. Це завжди давало мені конкурентну перевагу».

У майбутньому «ми не тільки повинні вчити дітей тому, як вчитися, але ми, їхні батьки та вчителі, повинні визнати, що вони будуть вчитися по-іншому», – додав мільярдер. На думку Кьюбана, фінансової грамотності та програмування потрібно навчати дітей в ранньому віці – в початковій школі, а не в 17 років.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu