Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Освітня платформа Udemy планує залучити $100 млн при оцінці в $3,3 млрд

14 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Освітня онлайн-платформа Udemy в черговому інвестиційному раунді планує залучити $100 млн при оцінці в $3,3 млрд, про це пише TechCrunch з посиланням на документи компанії.

Компанія подала документи на збір коштів в Делавері. За даними видання, поки невідомо, чи завершився раунд. Імена інвесторів також не розголошуються. У компанії не заперечують наміри щодо залучення інвестицій, але при цьому поки відмовляються коментувати хід кампанії та подальші плани.

Освітня платформа Udemy планує залучити $100 млн при оцінці в $3,3 млрд - startups, news, investytsiyi, businessОсвітня платформа Udemy планує залучити $100 млн при оцінці в $3,3 млрд - startups, news, investytsiyi, business

Раніше про плани Udemy залучити $100 млн з посиланням на неназвані джерела писав Reuters.

За даними TechCrunch, зараз платформа пропонує близько 130 тис. відеокурсів на 65 мовах – від вивчення Python і бізнес-аналітики до курсів по фотографії та гнучким навичкам.

У лютому 2020 року компанія залучила $50 млн від японського видавництва Benessee Holdings. Тоді інвестор оцінив Udemy в $2 млрд. На початку року в компанії заявляли, що направлять отримані кошти в більш інтенсивний розвиток і адміністрування курсів з підвищення кваліфікації, які пропонуються користувачам по підписці. В Udemy цю модель називають «в стилі Netflix» – можна вибрати кілька курсів зі списку і проходити у зручний час.

Як зазначає TechCrunch, з того часу через пандемію і перехід освіти в онлайн, увага інвесторів до освітніх платформ тільки посилилась. У жовтні норвезький стартап, ігрова платформа електронного навчання Kahoot привернула $215 млн від SoftBank, а в вересні індійський EdTech-стартап Unacademy став «єдинорогом», отримавши від SoftBank $150 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu