Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап RetargetApp залучив $2,4 млн інвестицій. Ось чим він займається

20 Листопада, 2020

Український стартап RetargetApp, який займається онлайн-рекламою, залучив $2,4 млн інвестицій. Про це розповів його засновник Павло Матвієнко у Facebook. 

Що трапилося

Стартап RetargetApp залучив $1,2 млн від фондів BeeVentures і TMT Investments. «Так ми закрили наш seed-раунд (посівні високоризикові інвестиції в проєкт на ранньому етапі розвитку. – Прим. Ред.) Загальним розміром в $2,4 млн», – написав Павло Матвієнко.

Український стартап RetargetApp залучив $2,4 млн інвестицій. Ось чим він займається - startups, news, investytsiyi, businessУкраїнський стартап RetargetApp залучив $2,4 млн інвестицій. Ось чим він займається - startups, news, investytsiyi, business

Залучені кошти, за словами засновника, допоможуть стартапу доукомплектувати команду, запустити довгострокову стратегію і в цілому швидше рости. Зараз в компанію шукають Senior UX / UI Product Designer і Senior DevOps Engineer.

Що таке RetargetApp

RetargetApp – це сервіс для автоматизації реклами, суть якого – спростити запуск рекламної кампанії. Клієнт задає тільки два параметри: мета рекламної кампанії та її бюджет, а далі процес повністю автоматизований.

Платформа аналізує рекламну статистику, знаходить найкращі рекламні варіанти і створює кампанії. Сервіс надає понад 12 форматів на чотирьох платформах, включаючи Facebook і Google, і в процесі розподіляє заданий бюджет між найбільш вдалими кампаніями. Весь процес проходить на рекламній сторінці клієнта, тому він має повний доступ до даних.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu