Бізнес, Гроші, Кар'єра, Новини

12 ідей, які допоможуть досягти особистого та кар’єрного зростання за рік

20 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Іноді досить зробити кілька кроків, щоб досягти значних успіхів всього за рік. Блогер і бізнес-консультант Тім Деннінг пропонує 12 ідей, які допоможуть домогтися особистого і кар’єрного розвитку.

Почніть заробляти на створенні контенту

Більшість з нас створює контент кожен день: робочі презентації, електронні листи, пости та особисті повідомлення в соцмережах. При цьому на створенні контенту в інтернеті можна непогано заробити. Для початку треба визначити, в якому напрямку рухатися і який контент розвивати. Загляньте у свої соцмережі та проаналізуйте, що вас найбільше цікавить, які ідеї ви хочете донести і який контент більше подобається людям.

12 ідей, які допоможуть досягти особистого та кар'єрного зростання за рік - news, career, groshi, business12 ідей, які допоможуть досягти особистого та кар'єрного зростання за рік - news, career, groshi, business

Подолайте страхи

Подолання страхів сприяє особистісному зростанню. Для початку можна скласти список з ідей, які ви боялися реалізувати раніше. Щоб зламати колишні переконання і спробувати щось нове, знадобиться лише хвилина сміливості. Однак вихід із зони комфорту може змінити ваше майбутнє.

Пробачте минулі образи

Прощення минулих образ також допомагає стати кращою версією себе. Однак це потрібно зовсім не тій людині, яка вас підвела. В першу чергу, прощення – це звільнення від накопичених за довгі роки образ. Якби вам залишалося жити всього добу, стали б ви турбуватися про неприємну ситуацію з минулого?

Прощення – нелегкий процес, він нібито змушує віддати частинку себе. Зате рухатися вперед буде набагато легше, якщо не зберігати в собі ненависть до людей, які колись вас підвели.

Підвищити фінансову грамотність

Рівень доходу багато в чому залежить від фінансової грамотності. Чим відрізняється покупка акцій безпосередньо від покупки через індексний фонд? Структурою власності. Чому власність так важлива? Тому що під час рецесії або нестабільності на ринку ви будете твердо стояти на ногах.

Акції, гроші та Фінтех не так страшні, як здаються, на перший погляд. І в той час, як фінансово освічені люди лише збільшать свій виграш під час рецесії, фінансово неосвічені так і не знатимуть і будуть втрачати гроші з причин, які ніколи не зможуть зрозуміти.

Підвищити фінансову грамотність допоможуть Google, Youtube і різні блоги – для цього не обов’язково мати спеціальну освіту. Витративши трохи часу на навчання, можна змінити своє фінансове майбутнє.

Навчіться новому

Зарплата залежить від навичок. Сьогодні навчитися новому можна не тільки в університетах, а й на онлайн-курсах – вони зручні та обійдуться відносно недорого. Зверніть увагу на цифрові навички – на цю мить вони дуже популярні та потрібні. З огляду на обставини у світі та масовий перехід на віддалену роботу, вони точно не будуть зайвими.

Записуйте свої думки

Необов’язково вести щоденник. Думки можна записувати в чернетках на будь-якій платформі, але не публікувати їх.

Може здатися, що це марна трата часу і досить просто все обмірковувати – але в цьому випадку є ризик збрехати самому собі. Коли ми записуємо думки, це зробити складніше. Звертаючи увагу на те, що відбувається у вашій голові, ви отримуєте контроль над цим процесом.

Проаналізуйте особисті переконання

Багато людей складають цілі історії з причин, чому вони не можуть досягти мети. Часто це відбувається несвідомо, проте ці історії впливають на їхнє життя. Щоб розвиватися, необхідно відповідати за себе і своє життя.

Позбудьтесь від непотрібних речей

Накопичення величезної кількості непотрібних речей – частина сучасного споживацького світу. Часто речі не хочеться відпускати, оскільки вони пов’язані з певними моментами життя. Однак мотлох створює зайвий стрес.

Позбавлення від непотрібних речей допоможе звільнити думки і простір. Кращий спосіб – віддати речі тим, хто їх потребує.

Так покупка збереже цінність, але вже для когось іншого.

Видаліть непотрібні додатки з телефону

Більшість додатків не приносять користі, а лише закликають розлучитися з грошима. Один з корисних підходів – видалити з телефону всі програми, а потім подивитися, які з них потрібно встановити знову. Швидше за все, багато з них опиняться не потрібні.

Складіть альтернативний план розвитку кар’єри

Спробуйте додати в план розвитку кар’єри те, що вас дійсно цікавить, але, можливо, поки не приносить доходу. Наприклад, власний бізнес.

Можливо, проєкти, які ви зараз робите безкоштовно, набагато цікавіші для вас, ніж основна робота. Як відомо, інтерес породжує прагнення, які призводять до розвитку навичок і збільшення доходів.

Навчіться відмовляти та не відчувати почуття провини

Багато людей не знають міри – займають величезні суми грошей і просять надати непропорційно великі послуги, перекладаючи особисту відповідальність на інших. Не варто піддаватися на такі «прохання». Якщо з вашого боку буде потрібно багато тимчасових і грошових витрат, можливо, варто відмовитися. При цьому важливо не відчувати почуття провини.

Ретельно вибирайте книги

Більшість книг не приносять користі. Не варто братися за читання книги, тільки тому що її хтось порекомендував – це помилкова стратегія. Прочитайте введення і зрозумійте, чи хочете ви читати далі. Якщо ні – не варто витрачати час, якого у нас і так небагато.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu