Інвестиції, Новини, Стартапи

Анонімний стартап Millions залучив $3 млн, щоб проводити лотереї в Twitter. Переможець отримає $1 млн

04 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Анонімний Фінтех-стартап Millions обіцяє розіграти $1 млн між випадковими користувачами. Він уже залучив $3 млн від ряду відомих підприємців і менеджерів.

Стартап фінансують Біз Стоун (один зі співзасновників Twitter), Джої Цвіллінгер (співзасновник Allbirds), Дейв Гілбоа і Ніл Блюменталь (співзасновники Warby Parker), Джефф Рейдер (який допоміг заснувати Warby Parker і Harry’s) і Деніел Грінберг (який допоміг заснувати MSCHF).

Компанія Millions, команда якої поки залишається анонімною, збирається провести 10 лотерей і розігрувати в кожній з них по $1 млн. Щоб взяти участь у розіграші, користувач повинен обрати шість випадкових чисел на сайті компанії, залишити свої контакти та підписатися на акаунт Millions в Twitter.

Однак в лотерею від Millions виграти набагато складніше, ніж в азартні ігри світу, тому що в ній користувачі вибирають шість чисел в діапазоні від 1 до 99. Шанс виграшу в Millions – 1 на 1,120,529,256. Організатори лотереї добре про це знають і визнають, що ймовірність будь-якого користувача отримати приз невелика.

Згідно з офіційними правилами, виграш в $1 млн не є «головним призом» конкурсу. Компанія буде виплачувати цю суму, якщо – і тільки якщо – чиїсь числа зійдуться з варіантами від рандомайзера. Якщо кілька людей якимось чином виберуть виграшну комбінацію, то вони розділять приз між собою.

Справжній гарантований приз – це скромніші $10 тис., які випадковим чином будуть вручені одному з учасників в кінці 10 тижнів кампанії. «Це, звичайно, значний приз, але далеко не мільйон доларів», – пише The Verge. При цьому участь у лотереї від Millions є безкоштовним.

«Здається, що справжня мета Millions – створити бренд і загострити увагу на свою присутність в Twitter. Розіграш мільйона – це всього лише відправна точка. На сайті компанії говориться, що “Millions створюють продукти, які роздають людям гроші”», – зазначає видання. Але до кінця все одно не ясно, як стартап збирається заробляти на розіграшах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu