Кар'єра, Новини, Поради

Співбесіда англійською: про що запитують у зарубіжних компаніях і як відповідати на ці запитання

05 Лютого, 2021

Співбесіда при прийнятті на роботу – обов’язковий елемент пристрою в солідну компанію. Розповідаємо, як успішно пройти співбесіду у фірмі зі світовим ім’ям і отримати заповітний оффер.

Співбесіда в міжнародній компанії може проходити в кілька етапів, починаючи розмовою з начальником і закінчуючи знайомством з генеральним директором. На такому інтерв’ю велику увагу приділяють досвіду здобувача: все повинно працювати на вирішення завдань, які ставить компанія перед людиною на цій позиції.

З цієї причини важливо гарненько структурувати свої навички і досягнення. Для цього краще підійде не сухе резюме, а CV англійською. Curriculum vitae – це не набір фактів, а більше розповідь про себе з акцентом на релевантному для вакансії досвіді.

Як підготуватися до інтерв’ю

Немає нічого більш підготовленого, ніж імпровізація, і співбесіда не виняток – тож готуйтеся! Найкраще займатися регулярно. Почати варто з двох занять на тиждень і дивитися, чи є прогрес. Якщо впевненості в своїх силах не додалося, збільште час підготовки.

Дуже важливо розбиратися в тому, що стосується вас: власному CV, резюме і портфоліо, адже ви відповідальні за кожне слово і букву. Використовуйте це собі на користь – спілкуйтеся з викладачем або кимось ще на теми, які можуть спливти на співбесіді.

Не менш важливо орієнтуватися в історії компанії і особливо в її цінностях і стандартах роботи: уважно вивчіть сайт фірми – так ви будете знати, яку місію перед собою ставить потенційний роботодавець, і будете готові до запитань на співбесіді.

Корисні ресурси для підготовки до співбесіди

  • Glassdoor – сервіс, на якому співробітники компанії можуть залишити анонімний відгук про неї, що може стати в нагоді, якщо потрібно дізнатися про підводні камені як самої роботи, так і співбесіди в ній;
  • Англомовні ЗМІ для регулярного начитування лексики: наприклад, The Economist, New Yorker.

Потенційний роботодавець буде ставити вам запитання. Серед популярних:

1. Tell me about yourself – розкажіть про себе

Вам потрібно ненав’язливо показати себе інтерв’юеру з кращого боку, коротко розповісти про себе, при цьому не вдаючись у зайві деталі.

Приклад вдалої відповіді:

I’d describe myself as a goal-oriented and hardworking person with good organizational skills and strategic thinking.

Furthermore, I’m a good speaker and even a better listener – that’s why I’ve always been able to get along with different types of people. I have over six years of experience in sales. After working the past four years as a sales manager, I’ve developed a number of important skills, including decision-making and multitasking. That background will help me achieve all goals you have set for this position.

Переклад:

Я б описав себе як цілеспрямовану і працьовиту людину з хорошими організаторськими здібностями та стратегічним мисленням.

Більш того, я хороший оратор і чудовий слухач, тому я завжди був здатний легко знаходити спільну мову з різними типами людей. У мене понад шість років досвіду роботи в продажах. Протягом останніх чотирьох років роботи в ролі менеджера з продажу я розвинув в собі багато важливих якостей, включаючи здатність приймати рішення і багатозадачність. Цей досвід допоможе мені досягти всіх цілей, які ви ставите для цієї посади.

2. What are your strengths? – Які ваші сильні сторони?

У відповіді на це питання вам потрібно зосередитися на тих своїх якостях і навичках, які відносяться безпосередньо до бажаної посади.

Приклад вдалої відповіді:

My strengths are excellent written and verbal communication skills. I can usually win people over to my point of view. Also, I’m competitive and like to excel at everything I do. My goal is to achieve results beyond the expectations of my supervisor. And last but not least, I’m very flexible and adaptable to new situations.

Переклад:

Мої сильні сторони – відмінні письмові та усні комунікативні здібності. Я вмію переконувати людей. Також я націлений на перемогу і люблю процвітати в усьому, що роблю. Моя мета – досягати результатів, які перевищують очікування мого керівника. І останнє, але не менш важливе – я дуже гнучкий і легко пристосовуюся до нових умов.

3. What are your weaknesses? – Які ваші слабкі сторони?

Не бійтеся відповідати правду на це питання. Абсолютно у кожної людини є недоліки, тому роботодавець нормально поставиться до того, що у вас вони теж знайдуться. Головне – говорите правду, однак підносите її акуратно.

Приклад вдалої відповіді:

I admit being a bit of a perfectionist. Sometimes when I’m working on a big project, I focus too much on the details. But I’ve learned that it’s not always possible or even practical to try to perfect your work.

Переклад:

Я визнаю, що я трохи перфекціоніст. Іноді, коли я працюю над великим проєктом, я занадто концентруюся на деталях. Але я вже зрозумів, що намагатися доводити до досконалості свою роботу – це не завжди корисно і можливо.

4. Why should we hire you? – Чому нам слід вибрати вас?

Це дуже важливе питання, і готуватися до нього потрібно заздалегідь. Вам потрібно розповісти, які ваші переваги допоможуть фірмі досягти бажаних показників. Тобто ви заздалегідь повинні вивчити всю інформацію про компанію: в якій сфері вона працює, які її позиції на ринку і напрямки розвитку, а також які цілі ставить перед собою керівництво.

Приклад вдалої відповіді:

My years of experience in this industry make me sure I can do this job and bring added value. I’ve gained a reputation as a key player when it comes to negotiations. In my last job I was able to negotiate profitable business deals. I know this business from the ground up, and you can be assured that I know what I’d be getting into as a sales manager here.

Переклад:

Роки досвіду в цій галузі дають мені впевненість в тому, що я можу виконувати цю роботу і вносити великий внесок у спільну справу. Я отримав репутацію лідера у випадках, коли мова йде про переговори. На моїй минулій роботі я міг домовитися про вигідні угоди. Я дуже добре знаю цю галузь і можу вас запевнити, що розумію, що мені належить робити на посаді менеджера з продажу.

Граматика і лексика успіху

Найголовніше – говорити природно, саме на вашому рівні мови. Уникайте надмірно простих і категоричних фраз. Слова very (дуже), bad / good (хороший / поганий), never (ніколи), everyone (все), always (завжди) створюють відчуття бідного лексикону. Найкраще привчити себе замінювати їх. Наприклад, замість very говорити quite або significantly (досить, досить). Ще краще перефразувати вислів: very loud – deafening (дуже гучний – ошелешливий).

Користуйтеся простими граматичними конструкціями, щоб в них не заплутатися: Present Simple, Present Continuous і Past Simple цілком підійдуть. Щоб розповісти про ваші цінності для компанії, підійдуть умовні пропозиції (Conditionals):

If I get this position I will have this project completed three times faster than you would anticipate (Якщо я отримаю цю позицію, я зможу завершити проєкт в три рази швидше, ніж ви розраховували).

If I managed this project I would focus on partnership program (Якби я працював над цим проєктом, я б сфокусувався на партнерській програмі).

Що допоможе закріпити позитивні враження у співрозмовника

Пам’ятайте, що роботодавець шукає не просто професіонала, а людину, чий досвід допоможе вирішити завдання компанії. Намагайтеся у кожній своїй відповіді згадувати досвід, який буде підходити позиції. Для цього ще раз вивчіть текст вакансії.

Будьте проактивні: ставте конкретні питання про компанію, про її курс і бачення розвитку, політику щодо співробітників. Наявність таких питань у претендента – ознака його реальної зацікавленості. наприклад:

  • What is your corporate policy? (Яка у вас корпоративна культура?)
  • How do you manage social responsibility out of the company? (Як ви реалізуєте концепцію соціальної відповідальності поза компанією?)
  • What are my opportunities for professional growth in your company? (Які у мене можливості професійного зростання у вашій компанії?)

В американських компаніях дуже люблять сторітелінг, так що варто навчитися розповідати складну історію про себе та свої професійні переваги. Тут же варто продемонструвати міжнародний склад розуму (international mindset) – готовність і вміння працювати в умовах глобального світу.

Вмійте підтвердити кожне досягнення – на руках у вас має бути портфоліо, яке точно переконає потенційного роботодавця, що вам необхідно зробити оффер.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu