Бізнес, Гроші, Інвестиції, Новини, Технології

Microsoft оголосила про покупку за $19,7 млрд компанії, причетної до створення Siri

13 Квітня, 2021

Microsoft вперше звернулася до Nuance в грудні 2020 року – вона була готова заплатити за компанію близько $56 за акцію, тобто при капіталізації в $16 млрд (+ 23% до ціни закриття акцій в п’ятницю – $45,58 за штуку), пише CNBC з посиланням на джерело, знайоме з переговорами.

Про плани Microsoft купити Nuance повідомляло Bloomberg. Microsoft відмовилася від коментарів, а представник Nuance не відразу відповів на запит про коментарі.

Microsoft оголосила про покупку за $19,7 млрд компанії, причетної до створення Siri - tech, news, investytsiyi, groshi, businessMicrosoft оголосила про покупку за $19,7 млрд компанії, причетної до створення Siri - tech, news, investytsiyi, groshi, business

12 квітня Microsoft оголосила, що купить Nuance за $56 за акцію, що на 23% перевищує вартість акцій на закритті біржі в п’ятницю. Всього $19,7 млрд, включно з боргами.

За словами джерела, угода вже підписана, найближчим часом компанії оголосять про неї. При ціні в $16 млрд Nuance стане другим за величиною придбанням Microsoft після покупки LinkedIn за $27 млрд в 2016 році.

Nuance заснована в 1992 році, станом на вересень налічувала 7100 співробітників. Компанія спеціалізується на технологіях штучного інтелекту та розпізнавання голосу. Її розробки, наприклад, застосовувалися при створенні голосового помічника Siri для Apple.

Nuance дозволить Microsoft розширити можливості в області голосового ПО, а також може увійти в ту частину бізнесу компанії, яка обслуговує уряд і бізнес.

Nuance заробляє на продажі інструментів для розпізнавання і розшифровки мови під час візитів до лікаря, дзвінків в службу підтримки. У четвертому кварталі компанія відзвітувала про чистий прибуток в розмірі $7 млн ​​при виручці близько $346 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu