Люди, Новини, Топ

Діти Павла Дурова увійшли до рейтингу найбагатших спадкоємців за версією Forbes

28 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В список найбагатших спадкоємців за версією Forbes вперше потрапили син і дочка засновника «ВКонтакті» і Telegram Павла Дурова. Його стан оцінюється в $17,2 млрд, відповідно, на кожного з дітей доводиться по $8,6 млрд потенційної спадщини.

У Дурова є двоє дітей, 2009 і 2010 року народження, від шлюбу з Дариною Бондаренко. Пара познайомилася під час навчання в СПбДУ, розповів в новому документальному фільмі про Дурова його однокурсник Максим Петренчук. Дарина вчилася на історичному факультеті та очолювала інформаційний комітет студради. Зараз вона живе в Барселоні.

Сам підприємець приховує інформацію про дітей. При цьому Forbes з’ясував, що його сина звуть Михайло. Стан Дурова, який видання оцінює в $17,2 млрд, дозволив його дітям зайняти шостий рядок рейтингу.

Лідер рейтингу не змінився – це Юсуф Алекперов, єдиний син найбільшого акціонера «Лукойлу» Вагіта Алекперова. Вікторія Міхельсон, дочка співвласника «Новатека» Леоніда Міхельсона, та її зведений брат зайняли другий рядок. На третьому місці опинився Джахангир Махмудов, який працює в УГМК, компанії свого батька Іскандера Махмудова.

У квітні Forbes опублікував щорічний рейтинг найбагатших людей світу. Дуров зайняв дев’ятий рядок у рейтингу найбагатших російських підприємців. У світовому рейтингу він піднявся з 565-го на 112-е місце. Однак в списку Дуров записаний як представник Об’єднаних Арабських Еміратів, де він проживає.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu