Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Біткоїн став офіційною валютою Сальвадора: що відбувається на ринку криптовалюти

10 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Після того як парламент підписав законопроєкт, курс виріс на більш ніж $2 тис. Президент країни говорить, що визнання біткоїна офіційним платіжним засобом допоможе «заробітчанам» пересилати гроші родичам. Але, можливо, держава просто хоче контролювати криптовалюту на своїй території. Про це пише MC.today. Ділимось найцікавішим. 

Що трапилося

Біткоїн став офіційним платіжним засобом в Сальвадорі. Відповідний закон підписав парламент країни. Найближчим часом президент Наїб Букеле підпише документ, і той відразу вступить в силу. Глава країни також зазначив, що біткоїн буде таким же платіжним засобом, як і долар.

Як буде розвиватися інфраструктура

Протягом 90 днів в країні повинні створити відповідну інфраструктуру для криптовалюти. Уряд на базі державного банку створить криптогаманець, на якому буде зберігатися $150 млн в біткоїнах. Біткоїн-тpaнзaкціі небудут покриватися податком нa пpиpіcт капіталу.

Ціни в магазинах будуть відображатися в доларах і біткоїнах.

Навіщо це роблять

Президент Сальвадору говорив, що визнання біткоїна офіційним платіжним засобом допоможе «заробітчанам» відправляти гроші на батьківщину. Адже 20% ВВП йдуть саме від них. Але, можливо, так влада країни хоче контролювати оборот криптовалюти на території Сальвадору.

Що з курсом біткоїна

Після оголошення про підписання законопроєкту курс біткоїна виріс на $2 тис. І на 14:30 становив $34,9 тис.

Біткоїн став офіційною валютою Сальвадора: що відбувається на ринку криптовалюти - tech, news, kryptovalyuta, groshi

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu