Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

SoftBank запустить акселератор для європейських стартапів, які заснували представники меншин

10 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

SoftBank запустить програму Emerge для підтримки європейських компаній, заснованих представниками меншин, пише CNBC. Аналогічна програма в 2020 році була запущена в США.

Схема роботи Emerge в Європі буде відрізнятися від американської, відзначає видання. Цього разу SoftBank приверне до участі в програмі Speedinvest й інші фонди, щоб розширити список потенційних партнерів і джерел фінансування.

SoftBank домігся успіхів, інвестуючи в компанії на пізніх стадіях, але він не має досвіду роботи зі стартапами на ранніх, сказав співзасновник і керуючий партнер Speedinvest Олівер Холле. Всього SoftBank і Speedinvest планують інвестувати в стартапи на посівній стадії до $5 млн, додав він.

Програма SoftBank спрямована на компанії, у яких вже є життєздатний продукт з потенціалом зростання. При цьому хоча б один із засновників повинен бути небілим, жінкою, представником ЛГБТ, людиною з обмеженими можливостями або біженцем.

Згідно зі звітом компанії Atomico, 91% інвестицій в Європі в 2020 році залучили стартапи, команди яких складаються виключно з чоловіків. 62% стартапів, які заснували представники меншин, зіткнулися з труднощами в залученні фінансування. Це вдвічі більше, ніж роком раніше, говориться в документі.

Програму Emerge планували запустити в Європі ще в 2020 році, але через коронавірусні обмеження старт довелося відкласти.

Раніше стало відомо, що створений SoftBank фонд Opportunity інвестував $50 млн у фірми, очолювані представниками расових меншин. Він був створений після вбивства афроамериканця Джорджа Флойда, яке викликало хвилю протестів проти расової дискримінації в США.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu