Новини, Стартапи, Технології

УФС і CASES запустили навчальну програму для стартапів

23 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український фонд стартапів (УФС) разом зі спільнотою креативних організацій CASES запустив безкоштовний курс для стартапів, які планують взяти участь в програмі фінансування УФС – «Гранти Українського Фонду Стартапів». Про це пише AIN.UA. Курс стане доступним з 5 липня 2021 року.

Про що курс

Повідомляється, що мета курсу – розповісти стартапам про можливості, які надає Фонд, а також допомогти краще підготуватися до пітчу. Подібна підготовка допоможе командам максимально підвищити свої шанси на отримання фінансування, вважають в УФС.

Курс складається з чотирьох модулів:

  • отримання грантів;
  • процес взаємодії стартапу з Фондом;
  • підготовка пітчу;
  • особливості підписання грантової угоди та звітності за грантом.

Навчальна програма безкоштовна, уроки будуть проходити онлайн на платформі CASES. Згідно з анонсом, вона включає 8 етапів, 8 відеолекцій, 10 статей, а також інструкції по самонавчанню. Лекторами виступають провідні фахівці Фонду.

УФС і CASES запустили навчальну програму для стартапів - tech, startups, news

Зображення: CASES

Крім цього, курс включає перелік стартап-літератури, приклади успішних пітчей і рекомендації з підготовки презентації для інвесторів. За фактом проходження курсу учні отримають відповідний сертифікат.

«До цього курсу ми зуміли підійти з розумінням обох сторін – стартапа і Фонду. І така унікальна позиція, сподіваюся, дозволить українським стартапам більш ефективно і осмислено готуватися до пітчингу своєї ідеї», – прокоментував Анатолій Попель, засновник і керівник платформи CASES

Курс стане доступним для проходження з 5 липня 2021 року. Попередня реєстрація доступна за посиланням.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu