Бізнес, Гроші, Новини, Технології

Техногіганти відзвітувалися за другий квартал: скільки заробили компанії

30 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанії продовжують звітувати про свої фінансові досягнення за другий квартал року перед своїми інвесторами та клієнтами. З огляду на те, що пандемія закінчилася, корпорації змогли заробити набагато більше, ніж в аналогічний період минулого року, про це пише MC.today. Ділимося подробицями.

Apple

Згідно з даними Apple, за три місяці компанія заробила $81,43 млрд. Це на 93% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді Apple заробила $51,9 млрд. Найбільше компанія отримала від продажу iPhone – $39,57. Це майже на 50% більше, ніж в 2020-му.

Техногіганти відзвітувалися за другий квартал: скільки заробили компанії - tech, news, groshi, businessТехногіганти відзвітувалися за другий квартал: скільки заробили компанії - tech, news, groshi, business

Аналітики вважають, що вже восени чистий прибуток компанії може вирости на 51%.

Microsoft

Виручка компанії виросла на 21% – до $ 46,5 млрд, а чистий прибуток – на 47% і становить $16,5 млрд. Найбільше прибутку приніс хмарний сервіс, виручка якого з кожним кварталом зростає на 50%.

CEO Microsoft Сатья Наделла сказав інвесторам, що компанія збирається заробляти на гібридному режимі роботи клієнтів. Для цього Microsoft випустила спеціальні інструменти. Також в компанії відзначили, що трафік LinkedIn зріс на 46% завдяки переходу на віддалену роботу.

Google

Alphabet, материнська компанія Google, в своєму звіті перед інвесторами заявила, що в цьому році найбільше заробила на рекламі та відеострімінгу.

Реклама принесла компанії $50,4 млрд, що на 69% більше, ніж в минулому році. Виручка компанії склала $61,88 млрд, чистий прибуток – $18,3 млрд.

Facebook

Виручка Facebook теж виросла в порівнянні з минулим роком – $29,1 млрд, що на 50% більше, ніж в 2020-му. Чистий прибуток компанії виріс на 101% – до $10,4 млрд. У Facebook заявили, що заробити вдалося на підвищенні ціни на рекламу. Також в компанії говорять, що щодня на сайт заходять 1,9 млрд користувачів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu