Гроші, Інвестиції, Новини

Discord привернув $500 млн при оцінці в $15 млрд – вона виросла в два рази за рік

17 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Навесні Microsoft вів переговори про покупку компанії більш ніж за $10 млрд – але вони припинилися.

Серед інвесторів – Dragoneer, Baillie Gifford, Coatue, Fidelity і Franklin Templeton, пише Bloomberg. Компанія не розкрила оцінку, але джерело повідомило, що вона склала $15 млрд.

Інвестиції направлять на нові функції та інструменти, а також розширення штату співробітників компанії.
У червні 2020 року Discord привернув $100 млн при оцінці $3,5 млрд, а в листопаді закрив раунд інвестицій при оцінці в $7 млрд.

У березні 2021 року з’явилися повідомлення про переговори Discord з Microsoft про покупку більш ніж за $10 млрд. Серед можливих співрозмовників називалися Epic Games і Amazon. У квітні джерела WSJ повідомили, що переговори призупинили.

У Discord об’єднані текстові та голосові чати. Сервіс отримав популярність як месенджер для геймерів, але в 2020 році залучив користувачів і з інших спільнот. Компанія заробляє на продажі підписок з додатковими функціями. Аудиторія сервісу – близько 140 млн користувачів в місяць, його виручка в 2020 році склала $130 млн, але прибутку поки немає.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu