Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Стартап PeopleForce залучив $700 000. Більшість співробітників – українці

21 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Стартап PeopleForce, розробник HRM-системи для малого і середнього бізнесу, привернув $700 000. від фонду Sturgeon Capital та інших інвесторів. Гроші витратять на розробку нових функцій, збільшення команди, розширення на нові ринки і підвищення впізнаваності бренду.

Що таке PeopleForce

PeopleForce пропонує HRM-рішення для автоматизації HR і рекрутинг-процесів: онбордінга, найму, обліку робочого часу, управління продуктивністю, оцінки залученості співробітників та інших завдань. Система також забезпечує інтеграцію з інструментами підвищення продуктивності: Google, Slack, Zoom і Teams.

PeopleForce використовують клієнти з 14 країн для управління понад 60 000 співробітників. Серед них такі бренди, як Rakuten, BMW, Ajax Systems, Parimatch, ARX, SeRanking, SkyUp і Reply.io.

«PeopleForce за кілька років стала одним з лідерів ринку HRM-систем в країнах СНД. Сильне УТП, клієнтоорієнтованість та інноваційний підхід допомогли нам зміцнитися на ринках. Ми регулярно оновлюємо, розширюємо функціонал HRM-платформи і при цьому зберігаємо високий рівень технічної підтримки клієнтів. А нові венчурні інвестиції наближають нас до цілей і допомагають масштабувати бізнес», – прокоментував Ендрю Сетінік, CEO і засновник PeopleForce.

У компанії є представництва у Великобританії та Естонії, однак найбільше співробітників – в Україні. Судячи з LinkedIn, в PeopleForce працює 24 людини, з яких 18 – українці.

Стартап PeopleForce залучив $700 000. Більшість співробітників - українці - tech, startups, news, investytsiyi

Фото: PeopleForce

«У PeopleForce є локальна команда фахівців, продукт і досвід, щоб бути провідним HRM-рішенням в пострадянському просторі та на інших прикордонних ринках. Сьогодні існує обмежена кількість рішень, які пропонують підтримку регіональною мовою, і в той же час все більше компаній розуміють важливість автоматизації бізнес-процесів. Тому PeopleForce має широкі перспективи для співпраці», – прокоментували в Sturgeon.

Sturgeon Capital – провідний інвестиційний фонд на прикордонних ринках зі штаб-квартирою в Лондоні. Sturgeon фокусується на технологічних компаніях, що пропонують продукт або послугу для широкого і доступного ринку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu