Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Stripe інвестував в індійський фінтех-стартап Clear

26 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Stripe вклався в індійську фінтех-компанію Clear, яка пропонує послуги з управління станом, подання податкових декларацій та ін. Усього в раунді фінансування C стартап, раніше відомий як ClearTax, залучив $75 млн. Про це пише TechCrunch.

Лід-інвестором раунду стала Kora Capital. Як якості інших учасників, окрім Stripe, виступили Alua Capital та Think Investments. За підсумками раунду стартап отримав оцінку $700 млн.

Clear допомагає бізнесу подавати заяви на повернення частини податків, управляє станом фізичних осіб та допомагає з виставленням електронних рахунків та кредитуванням.

За словами компанії, платформу використовують понад 6 млн фізичних осіб, 1 млн малих та середніх бізнесів, а також понад 30 тис. виробництв.

За останні 18 місяців платформа Clear виросла вп’ятеро: вона обслуговує 10% бізнес-рахунків в Індії, загальний обсяг яких становить $400 млрд, розповів в інтерв’ю TechCrunch засновник стартапу Арчіт Гупта.

Гупта заявив, що стартап планує спрямувати кошти на розвиток b2b-сервісів та вихід на міжнародні ринки, зокрема до Європи. Зараз Clear працює лише на Близькому Сході.

Фінансування Clear стало другою інвестицією Stripe в Індії. Минулого тижня Stripe придбав індійський стартап Recko для звірки платежів клієнтів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu