Новини, Технології

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event

03 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

2 грудня Ajax Systems провела свій третій Special Event. Компанія представила відразу декілька потужних доповнень до бездротових систем безпеки та презентувала власну дротову технологію Fibra з однойменною лінійкою пристроїв. На презентації команда Ajax Systems показала першу гібридну централь від Ajax, розповіла про нові версії хабів із підтримкою 4G та продемонструвала кілька розробок для локальних ринків.

Цього року презентацію переглянули партнери та користувачі з понад 150 країн світу. Онлайн-івент транслювався 14 мовами: українською, англійською, російською, іспанською, італійською, французькою, німецькою, нідерландською, польською, португальською, румунською, турецькою, арабською та грецькою.

Дивіться повне відео презентації:

Нижче короткий опис усіх продуктів, представлених на Ajax Special Event: Додаткова ланка.

Прем’єра Fibra: додаткова ланка в екосистемі Ajax

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Один із найпоширеніших запитів від професіоналів індустрії — запит на гібридну систему безпеки. Комбінація дротів і радіо дає змогу покривати великі та промислові об’єкти. Інженери Ajax зосередилися на технології, яка дала б змогу повністю перенести користувацький досвід із бездротової системи. Завдяки експертизі, нарощеній з 2011 року, з’явилася Fibra.

Нова продуктова лінійка дротових пристроїв Fibra успадкувала усі переваги бездротових продуктів Jeweller. Лінія у 2000 метрів може покрити навіть багатоповерхову будівлю, а споживання енергії — у 100 разів менше, ніж у середньому в інших дротових датчиків в індустрії. Як і для пристроїв Jeweller, передавання даних усередині Fibra зашифровано, пристрої оснащено технологіями антисаботажу, система швидко встановлюється та контролюється зі смартфона.

Централлю для нової лінійки став Hub Hybrid, що являє собою синергію дротових та бездротових технологій. Всього в першому релізі Fibra дев’ять пристроїв, які практично повністю копіюють бездротову лінійку: MotionProtect, MotionProtect Plus, DoorProtect, DoorProtect Plus, GlassProtect, CombiProtect, KeyPad, HomeSiren, StreetSiren.

Фото за запитом: наступний крок в еволюції MotionCam

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Щоб користувачі Ajax могли позбутися зайвих хвилювань в один клік, спеціальна лінійка датчиків MotionCam та MotionCam Outdoor підтримуватиме функцію фото за запитом. При цьому конфіденційність і приватність не порушується: робити запит на фото зможуть тільки ті користувачі системи, які мають на це дозволи. Права приватності можна буде налаштувати у меню хаба, яке так і називається — Приватність.

Також із новими датчиками серії MotionCam можна буде візуально підтверджувати пожежні тривоги. Для цього достатньо створити сценарій у налаштуваннях датчика і вказати, який із FireProtect або FireProtect Plus у системі може генерувати запит на зйомку фото.

На ринку буде представлено як пристрої з підтримкою фото за запитом, так і без.

У продажу: перший квартал 2022

Hub 2: нова версія з 4G-модемом

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Проникнення високошвидкісного мобільного інтернету відрізняється у різних регіонах. Тому, щоб забезпечити безпеку всім користувачам незалежно від умов зв’язку, Ajax Systems випускатимуть Hub 2 у двох версіях: Hub 2 (2G) та Hub 2 (4G). До версії централі з 2G модемом додасться нова, з більш сучасним модемом, що підтримує 2G, 3G і 4G (LTE) мережі. Користувачі Ajax можуть вибрати відповідний хаб для свого регіону з урахуванням доступних технологій зв’язку.

У продажу: перший квартал 2022

ReX 2: підтримка фотоверифікації та підключення по Ethernet

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Новий ReX 2 тепер не просто збільшує дальність сигналу, але й може самостійно регулювати зв’язок. Не важливо, скільки пристроїв підключено через ReX 2 — п’ять, десять чи сто — їхні радіомодулі автоматично підлаштовуються для оптимального енергоспоживання. Чотири вбудованих антени та два незалежних радіомодулі подвоюють дальність зв’язку ReX 2 з бездротовими пристроями Ajax, включно з датчиками MotionCam. Незалежно від розміру території, що охороняється і товщини стін, тривоги передаються миттєво, а перше фото з MotionCam буде доставлено за 13 секунд.

Вже у продажу

vhfBridge: миттєве доставлення тривог без інтернету

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Для системи безпеки вкрай важливо завжди бути на зв’язку, бути стійкою до перебоїв інтернету та справно передавати сигнал у разі небезпеки. Для цього Ajax Systems розробили vhfBridge — модуль, який забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. В разі тривоги подія передається ланцюгом: від хаба до модуля vhfBridge через Jeweller, далі за допомогою дротів від vhfBridge на сторонній радіопередавач, і від нього — на пульт моніторингової станції. При цьому весь процес відбувається миттєво. Це дає змогу використовувати систему Ajax у містах із нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості.

Вже у продажу

Socke (type G): розумна розетка з британською вилкою

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

Ajax Systems розширили лінійку пристроїв автоматизації та розробили британську версію Socket із вилкою типу G. У цій версії розетки також з’явиться функціональна кнопка, яка дає змогу керувати Socket без застосунку чи Button. Також налаштування стають більш гнучкими: є поріг захисту по струму, можна встановити точне регулювання яскравості та скидання лічильника енергоспоживання.

Нова розетка Ajax матиме безпрецедентну дальність зв’язку по повітрю: до 7 разів більше, ніж у конкурентів у сегменті розумного дому. Максимальний радіус — до 1100 метрів двостороннього, зашифрованого зв’язку, який не залежить від Wi-Fi.

У продажу: перший квартал 2022

MultiTransmitter: модуль інтеграції дротових датчиків із підтримкою 2/3EOL

Ajax Systems представила дротові продукти Fibra на Special Event - tech, news

У відповідь на запити професіоналів індустрії модуль інтеграції MultiTransmitter отримає підтримку підключення датчиків із двома та трьома резисторами. Інакше кажучи, модуль інтеграції зможе розрізняти більше типів подій підключеного дротового датчика. Це зробить більш гнучкою реновацію сигналізацій із безліччю зон на комерційних об’єктах та збільшить кількість сумісних пристроїв.

У продажу: перший квартал 2022

Сьогодні важливий день для Ajax Systems. Ми розширилися і поглибилися, ми краще розуміємо бізнес, ми присутні на кожному ключовому для нас ринку і добре чуємо своїх клієнтів та партнерів. Запуск Fibra — це вихід із ніші. Ми не компанія, яка робить стильну бездротову сигналізацію для дому та офісу. Ми команда, покликання якої — рятувати життя. Найкращими доступними технологіями.

Олександр Конотопський, CEO Ajax Systems

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu