Життя, Новини, Технології

Білл Гейтс розповів про головну причину для занепокоєння у 2022 році

28 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс назвав однією зі своїх головних побоювань у 2022 році недовіру людей до урядів. Ця проблема, на думку підприємця, може загальмувати прогрес, якого людство досягло у боротьбі з COVID-19, пише CNBC.

«Якщо ваші люди вам не довіряють, вони не підтримають нових великих ініціатив. А коли виникне серйозна криза, вони з меншою ймовірністю будуть виконувати вказівки, необхідні для подолання бурі», — пояснив Гейтс.

Він вважає, що державні інститути відіграють головну роль у боротьбі зі зміною клімату та пандемією, але вони не можуть бути ефективними, якщо населення принципово відкидає їхнє керівництво.

За його словами, недовіра стала особливо очевидною після початку пандемії. Дезінформація про коронавірус поширилася як у США, так і в інших країнах, що сильно знизило кількість вакцинованих та затримало закінчення пандемії.

У дослідженні Pew Research Center, яке було проведено ще до пандемії, йшлося про аналогічні тенденції. У 2019 році 75% дорослих американців сказали, що довіра їхніх співгромадян до федерального уряду знижується. Ще 64% опитаних заявили, що їх довіра один до одного також падає.

Гейтс переконаний, що у цих проблемах винні нескінченні новини із політично мотивованими заголовками, а також соціальні мережі. На думку засновника Microsoft, урядам, можливо, потрібно буде регулювати онлайн-платформи, щоб ефективно спростовувати дезінформацію.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu