Кар'єра, Новини, Поради

Кар’єрні експерти назвали 3 головні навички, які роботодавці шукають у 2022 році

24 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Відповідно до глобального звіту Monster «Майбутнє роботи», що базується на відповідях 3 тис. бізнес-лідерів, у 58% роботодавців найбільшою проблемою у сфері найму під час пандемії був пошук кандидатів із потрібними навичками. Ось три головні навички, які потрібні претендентам у 2022 році, на думку кар’єрних експертів Ендрю Маккаскілла (LinkedIn) та Вікі Салемі (Monster).

Надійність

Під час пандемії надійні працівники стали величезним активом для компаній, пише CNBC. Маккаскілл зазначає, що надійність — це ключова навичка, яку роботодавці очікують від співробітників, і важливе слово у резюме будь-якого кандидата.

“Існує так багато способів підкреслити вашу надійність у дії: від демонстрації того, що ви здатні бути самостійними і досягати цілей і завдань компанії, до привернення уваги до ваших лідерських якостей у важливому проєкті”, – пояснює експерт.

Ви можете показати рекрутеру, що ви надійний співробітник, розповівши свої повсякденні обов’язки на останній роботі. Дотримання термінів, своєчасне реагування на запити та ініціативність — це висловлювання надійності на роботі.

Готовність до комунікації

Регулярна, чітка комунікація стала критично важливою навичкою, яку рекрутери шукають у кандидатах, особливо у зв’язку з тим, що багато компаній продовжують віддалену або гібридну роботу. «Пандемія загострила потребу у спілкуванні. Це потрібно, щоб бути впевненими, що нічого не загубилося, коли ми працюємо у різних місцях. Ще спілкування допомагає разом переживати цей скрутний час», — каже Маккаскілл.

Ви можете не тільки вказати свої комунікативні навички в резюме, а й продемонструвати їх у дії або у супровідному листі, або на співбесіди з прикладами. Ефективна комунікація може виражатися в тому, що ви ставите правильні питання на робочих зустрічах, надаєте зворотний зв’язок або проводите презентації.

Вміння вирішувати проблеми

Пандемія зажадала від нас бути адаптивними і стійкими перед постійних змін. Навички вирішення проблем стали необхідні в робочому середовищі, коли спілкування та спільна робота можуть відчуватися не цілісним, а уривчастим.

«Роботодавцям потрібні люди, які швидко встають на ноги та вміють вирішувати конфлікти за допомогою унікальних рішень», — упевнений Маккаскілл. Перед співбесідою Салемі рекомендує подумати про одну ситуацію, в якій ви взяли на себе ініціативу і вирішили проблему, використовуючи креативність і критичне мислення.

Це може бути робота зі складним клієнтом, допомога у нестачі співробітників або вирішення технічної проблеми. Переконайтеся, що ваша розповідь містить відповіді на ці три запитання:

  1. Що за ситуація?
  2. Як ви з нею впоралися?
  3. Який був результат і на що він вплинув?

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu